+ Blúzky pre moletky

Čím sa má moletka riadiť pri výbere blúzky?

Nedaj sa zošnurovať žiadnymi mýtmi,  pokiaľ sa vo veciach cítiš dobre, je ti príjemný strih aj materiál – vecičku s radosťou nos!

Biela blúzka je základ ženského šatníka? Hľadaj aj farby podľa tvojho farebného typu – jarný, letný, jesenný, zimný typ. Kupuj kúsky, ktoré sa dajú dobre kombinovať s ostatnými vecami v tvojom šatníku.

Jednoduché pravidlo pri výbere vzorov a aplikácií na blúzke – či už čipkových, kamienkových, obrázkových: Vzory a aplikácie, šperky, doplnky používaj na tej časti tela, ktorú chceš zvýrazniť, kam chceš, aby ľudia upreli svoj zrak.

Oblečenie pre moletky na každý deň  – kombinuj štýly – neboj sa boyfriend džínsov a romantickej blúzky k nim.

Ak má moletka postavu typu jablko a je pyšná na svoj dekolt, tak volí jednoduchú blúzku so zaujímavou brošňou alebo čipkovým golierikom. Odpúta pohľad od možno trochu väčšieho bruška, s ktorým je nespokojná. Vieš, či ti svedčí okrúhly výstrih alebo výstrih do V?

Ak má plnoštíhla žena postavu typu hruška, chce odpútať pohľad od širokých bokov, preto sa na blúzke môže vyblázniť – znesie aj vzory aj riasenie, ktoré proporčne pomôže pleciam, vypchávky v pleciach. Pohľad zvedavca sa uprie na zaujímavý náhrdelník, viazanie, riasenie, žabó.

Hľadáte klasické košele vo väčších veľkostiach? Potom máme pre vás samostatnú kategóriu Košele pre moletky.

Zobrazený jediný výsledok

Zobrazený jediný výsledok