Blúzka dirndl so šálovým golierom

Sníval sa vám sen na tému Pekná blúzka pre moletku? Veru, veru, blúzka patrí do šatníka každej aj plnoštíhlej ženy.
Zjemní outfit, zvýrazní ženskosť.

Kategórie: Značky: ,

Popis

Sníval sa vám sen na tému Pekná blúzka pre moletku . Veru, veru, blúzka patrí do šatníka každej aj plnoštíhlej ženy. Zjemní outfit, zvýrazní ženskosť.

Aká je blúzka na obrázku?

Dĺžka od cca 32 cm (veľ. 36) – 41 cm (veľ. 54), pranie v práčke. prečítaj si celý popis a recenzie na blúzku tu.

Čím sa má moletka riadiť pri výbere blúzky?

Biela je základ. Hľadajte však aj farby podľa vášho farebného typu – jarný, letný, jesenný, zimný typ. Kupujte kúsky, ktoré sa dajú dobre kombinovať s ostatnými vecami vo vašom šatníku. Kombinovanie štýlov je moderné: nebojte sa ani džínov a krásnej romantickej blúzky.

Vzorované blúzky sú tiež dobrou voľbou, prezradím vám však jednoduché pravidlo pri výbere vzorov a aplikácií na blúzke – či už čipkových, kamienkových, obrázkových:

Vzory a aplikácie, šperky, doplnky používajte iba na tej časti tela, ktorú chcete zvýrazniť, kam chcete, aby ľudia upreli svoj zrak.

Ak má moletka postavu typu jablko a je pyšná na svoj dekolt, tak volí jednoduchú blúzku so zaujímavou brošňou alebo čipkovým golierikom. Odpúta pohľad od možno trochu väčšieho bruška, s ktorým je nespokojná.

Ak má plnoštíhla žena postavu typu hruška,chce odpútať pohľad od širokých bokov, preto sa na blúzke môže vyblázniť – znesie aj vzory aj riasenie, ktoré proporčne pomôže postave. Pohľad sa uprie na zaujímavý náhrdelník, viazanie, riasenie, žabó.

Dostupné veľkosti:

42,44,46,48,50,52 …Over si, či majú ešte dostupnú tvoju veľkosť tu.

Hľadáte iný top?

Pozrite si aj naše kategórie Tričká pre moletky, ak hľadáte športovejší look; Tuniky pre moletky, ak hľadáte vrchné ošatenie z ľahkých vzušných materiálov; Topy pre moletky, ak hľadáte topy bez rukávov na horúce letné dni, alebo do saka.

Ďalšie informácie

farba

Výrobca