Blúzka s potlačou mačiek

Sníval sa vám sen na tému Pekná blúzka pre moletku? Veru, veru, blúzka patrí do šatníka každej aj plnoštíhlej ženy.
Zjemní outfit, zvýrazní ženskosť.

Popis

Sníval sa vám sen na tému Pekná blúzka pre moletku . Veru, veru, blúzka patrí do šatníka každej aj plnoštíhlej ženy. Zjemní outfit, zvýrazní ženskosť.

Aká je blúzka na obrázku?

Z mäkkého materiálu s potlačou mačiek po celom povrchu, ležérny strih, vzadu o niečo dlhšia ako… prečítaj si celý popis a recenzie na blúzku tu.

Čím sa má moletka riadiť pri výbere blúzky?

Biela je základ. Hľadajte však aj farby podľa vášho farebného typu – jarný, letný, jesenný, zimný typ. Kupujte kúsky, ktoré sa dajú dobre kombinovať s ostatnými vecami vo vašom šatníku. Kombinovanie štýlov je moderné: nebojte sa ani džínov a krásnej romantickej blúzky.

Vzorované blúzky sú tiež dobrou voľbou, prezradím vám však jednoduché pravidlo pri výbere vzorov a aplikácií na blúzke – či už čipkových, kamienkových, obrázkových:

Vzory a aplikácie, šperky, doplnky používajte iba na tej časti tela, ktorú chcete zvýrazniť, kam chcete, aby ľudia upreli svoj zrak.

Ak má moletka postavu typu jablko a je pyšná na svoj dekolt, tak volí jednoduchú blúzku so zaujímavou brošňou alebo čipkovým golierikom. Odpúta pohľad od možno trochu väčšieho bruška, s ktorým je nespokojná.

Ak má plnoštíhla žena postavu typu hruška,chce odpútať pohľad od širokých bokov, preto sa na blúzke môže vyblázniť – znesie aj vzory aj riasenie, ktoré proporčne pomôže postave. Pohľad sa uprie na zaujímavý náhrdelník, viazanie, riasenie, žabó.

Dostupné veľkosti:

38,40,42,44,46,48,50,52,54 …Over si, či majú ešte dostupnú tvoju veľkosť tu.

Hľadáte iný top?

Pozrite si aj naše kategórie Tričká pre moletky, ak hľadáte športovejší look; Tuniky pre moletky, ak hľadáte vrchné ošatenie z ľahkých vzušných materiálov; Topy pre moletky, ak hľadáte topy bez rukávov na horúce letné dni, alebo do saka.

Ďalšie informácie

farba

Výrobca