Blancheporte Jednodielne plavky s postrannými pruhmi, zoštíhľujúci efekt čierna 48

Hľadáte pekné plavky pre moletky na túto letnú sezónu? Čakáte, kedy už slniečko dodá vášmu telu veľa letnej energie a D vitamínu? Vyberte si formujúce plavky pre plnoštíhle, ktoré vám dodajú sebavedomie na kúpalisku, či pláži.

Popis

Hľadáte pekné plavky pre moletky na túto letnú sezónu? Čakáte, kedy už slniečko dodá vášmu telu veľa letnej energie a D vitamínu?

Vyberte si formujúce plavky pre plnoštíhle, ktoré vám dodajú sebavedomie na kúpalisku, či pláži.

Zoštíhľujúci efekt zaručia jednodielne plavky v princesovom členitom strihu, ktorý tvaruje postavu. Ideálne na pláž i do bazéna, tieto jednodielne plavky sa postarajú o peknú siluetu. Princesový členitý strih zoštíhľuje postavu. Postranné pestrofarebné pruhy. Pružné penové košíky tvoria zvodný dekolt. Pod prsiami guma. Predný diel celý podšitý sťahujúcim tylom s efektom plochého brucha. Rozkrok podšitý úpletom. Po každom použití odporúčame vypláchať v čistej vode. Tieto plavky sú odolné voči chlóru a sú tak vhodné aj do bazéna. Možno prať v práčke.. Blancheporte Jednodielne plavky s postrannými pruhmi, zoštíhľujúci efekt čierna 48 od výrobca Blancheportev kategorii Dámska móda|Plavky|Jednodielne plavky za nej ceny na Blancheporte.sk  Viac o plavkách pre moletky tu »

 

Ďalšie informácie

farba