Blancheporte Jednodielne plavky s potlačou Sykia, s kosticami čokoládová, koš.C 48

Hľadáte pekné plavky pre moletky na túto letnú sezónu? Čakáte, kedy už slniečko dodá vášmu telu veľa letnej energie a D vitamínu? Vyberte si formujúce plavky pre plnoštíhle, ktoré vám dodajú sebavedomie na kúpalisku, či pláži.

Popis

Hľadáte pekné plavky pre moletky na túto letnú sezónu? Čakáte, kedy už slniečko dodá vášmu telu veľa letnej energie a D vitamínu?

Vyberte si formujúce plavky pre plnoštíhle, ktoré vám dodajú sebavedomie na kúpalisku, či pláži.

Nevyhnutný letný model, to sú jednodielne plavky s potlačou Sykia. Modelujú a opticky predlžujú postavu! Kolekcia Sykia, exkluzívny návrh Blancheporte. S kosticami. Tylové spevnenie predného dielu s formujúcim efektom. Čierne vertikálne pásy s efektom zoštíhlenia. Košíky z 2 dielov s tylovou podšívkou. Široké, vzadu nastaviteľné ramienka. Po každom použití odporúčame vypláchať v čistej vode. Tieto plavky sú odolné voči chlóru a vhodné aj do bazéna. Možno prať v práčke.. Blancheporte Jednodielne plavky s potlačou Sykia, s kosticami čokoládová, koš.C 48 od výrobca Blancheportev kategorii Dámska móda|Plavky|Jednodielne plavky za nej ceny na Blancheporte.sk  Viac o plavkách pre moletky tu »

 

Ďalšie informácie

farba