Blancheporte Tankiny top s potlačou Selero, vynímteľné výplne čierna/khaki 48

Hľadáte pekné plavky pre moletky na túto letnú sezónu? Čakáte, kedy už slniečko dodá vášmu telu veľa letnej energie a D vitamínu? Vyberte si formujúce plavky pre plnoštíhle, ktoré vám dodajú sebavedomie na kúpalisku, či pláži.

Popis

Hľadáte pekné plavky pre moletky na túto letnú sezónu? Čakáte, kedy už slniečko dodá vášmu telu veľa letnej energie a D vitamínu?

Vyberte si formujúce plavky pre plnoštíhle, ktoré vám dodajú sebavedomie na kúpalisku, či pláži.

Plavkový tankiny top Vám vyčarí úsmev na tvári: zahaľuje presne to, čo je potrebné a navyše žiari krásnou potlačou kolekcie Selero. Nariasený zaoblený výstrih. Integrovaná podprsenka s tvarovanými košíkmi a gumou pod prsiami. Zúžený spodný lem pre lichotivý nazberaný vzhľad. Vzadu nastaviteľné ramienka. Jednofarebná verzia v kombinácii s potlačou na spodnom leme a ramienkach. Možno prať v práčke. Odolné voči morskej vode a chlóru, vhodné na pláž i do bazéna. Po každom použití odporúčame vypláchať v čistej vode.. Blancheporte Tankiny top s potlačou Selero, vynímteľné výplne čierna/khaki 48 od výrobca Blancheportev kategorii Dámska móda|Plavky|Dvojdielne plavky za nej ceny na Blancheporte.sk  Viac o plavkách pre moletky tu »

 

Ďalšie informácie

farba