Premium šaty s aplikáciami

Niekedy postačia kratšie spoločenské šaty. Čipkové detaily na čipkovaných šatách pôsobia vždy veľmi rafinovane a žensky.

Popis

Spoločenské šaty pre moletky – výber materiálu

Čipkované šaty alebo šaty s čipkovanými detailami môžu byť použité aj na spoločenské udalosti. Záleží len na tom, akú udalosť sa chystáš navštíviť a aká dĺžka šiat ti najviac vyhovuje. Čipkové detaily na čipkovaných šatách pôsobia vždy veľmi rafinovane a žensky.

Ďalší zo slávnostných materiálov je šifón, ľahký ako závoj, padavý, krásne sa pohybujúci vo vánku, či už tom naozajstvom, alebo pri točení v tanci. Vyberte si na slávnostnú príležitosť šifónové šaty.

Ak máte rady výraznejšie kúsky, možno vás oslovia aj šaty s flitrami. Malé detaily alebo veľké plochy trblietok? Trblietavé šaty môžu mierne rozširovať, záleží na celkovom strihu. Trblietky by mali byť hlavne na tej časti tela, ktorú chcete „predviesť“, na ktorú chcete upriamiť pozornosť.

Dlhé alebo krátke spoločenské šaty pre moletky?

Vo všeobecnosti dlhé šaty svedčia viac vysokým postavám, nižšie postavy v nich vyzerajú trochu utopene. Veľmi záleží od konkrétneho strihu.

Niekedy spoločenský bontón vyžaduje, aby spoločenské šaty svojou dlhokánskou sukňou zakrývali aj topánky – určite si spomeniete na výstražné titulky z novín, keď sa  niektorá dáma dopustila faux pas a šla na ples v kratších šatách. A niekedy postačia kratšie spoločenské šaty.

Spoločenské šaty pre plnoštíhle: Premium šaty s aplikáciami

Celý popis a recenzie tu »

Over si, či majú ešte dostupnú tvoju veľkosť tu »