♪ Bikiny pre moletky

Niekedy je ťažké zohnať veselé farebné plavky pre moletky, výrobcovia ponúkajú čierňavu a čierňavu a čierňavu.  Hľadať farby a vzory sa oplatí!

Aké sú tvoje požiadavky na dobré dvojdielne plavky pre moletky? Do akej miery to závisí od tvojej postavy a do akej miery od tvojho sebavedomia?

Každá moletka by si mala v tejto chvíli povinne prečítať náš článok o bacuľke Hilde. Ako to že nosí bikiny a je taká sexi?

Tamtá chudá pipka v bikinách, čo priťahuje na pláži ženské aj mužské oko, držala dva týždne diétu. A aj tak nie je so svojim telom úplne spokojná.  Kto nám  ženám diktuje nespokojnosť s vlastným telom? Tak čo, užiješ si slnenie a kúpanie, alebo budeš radšej celý čas schovaná pod uterákom?

Svoje väčšie telo v plavkách akéhokoľvek strihu neschováš, nenahováraj si to – diabol je možno v detailoch, ktoré pritiahnu pozorné oko a hlavne v tvojom odzbrojujúcom širokom úsmeve.  Si očarujúca, keď si sama so sebou spokojná. Objav v sebe Hildu! Daj si farebne a strihovo rozšantené dvojdielne plavky

Neboli nájdené žiadne produkty zodpovedajúce vášmu výberu.