.. Kostýmy a komplety pre moletky

Čím sa má moletka riadiť pri výbere kostýmu, kompletu?

Pokiaľ sa vo veciach cítiš dobre, je ti príjemný strih aj materiál – vecičku s radosťou nos!

Ak volíš monotónne oblečenie jednej farby (sako, sukňa alebo nohavice, blúzka, overal), upozorňuješ na svoj objem. Plnoštíhlym ženám svedčí, ak skombinujú viac farieb na oblečení, rozčlenia tým svoje telo na menšie plôšky, pozorovateľ sa sústredí na detaily – pekný vzor na blúzke, zaujímavá brošňa na klope saka. Hľadajte farebne členené saká, alebo skombinujte sako a sukňu, či nohavice rôznych odtieňov.

Jablko máva širšiu hruď a väčšie bruško a nepotrebuje ich zdôrazňovať.  Preto by strih mal byť jednoduchý, bez vreciek v oblasti pásu a bokov. Dĺžka saka asi do stredu stehien alebo dlhšia.  Pre ilúziu pásu môžete voliť dlhé padavé saká, či svetre s tenučkým opaskom, ktorý naznačí pás. Vyhnite sa sakám s vypchávkami v ramenách, s riasením na rukávoch, čímkoľvek, čo zväčšuje objem v problémových partiách.

Hruška so širokými bokmi by mala voliť sako do pása. Spodný okraj saka vytvára líniu, ktorá pritiahne pohľad k štíhlemu pásu. Ak volíte sako prekrývajúce boky, vyhnite sa vreckám a iným detailom v spodnej časti – „všetko“ by sa malo odohrávať na vrchnej časti saka, kde si rôzne detaily ako rôznofarebný alebo kožušinový límec, šatku, brošňu na klope alebo náhrdelník môžete dovoliť.

Neboli nájdené žiadne produkty zodpovedajúce vášmu výberu.