Džersejový overal

29,99

Vrchné oblečenie pre moletku – Moderný overal s výstrihom do V s golierom, overal má elastické šnurovanie s dodatočným…

Popis

Aká je vecička na obrázku?

Moderný overal s výstrihom do V s golierom, overal má elastické šnurovanie s dodatočným… celý popis a recenzie na tričko nájdeš tu.

Aspoň jedno pekné sako by nemalo chýbať v šatníku každej moletky. Nájdi strih a materiál, ktorý sa pre teba hodí. Športové mikinové sako, ak chodievaš von s deťmi, alebo elegantné sako pre slávnostnejšie príležitosti. Nemusí to byť čierňava – pohraj sa s farbami, ktoré ti pristanú!

O správnom strihu sa rozhodujte podľa typu postavy:

Jablko máva širšiu hruď a väčšie bruško a nepotrebuje ich zdôrazňovať.  Preto by strih mal byť jednoduchý, bez vreciek v oblasti pásu a bokov. Dĺžka saka asi do stredu stehien alebo dlhšia.  Pre ilúziu pásu môžete voliť dlhé padavé saká, či svetre s tenučkým opaskom, ktorý naznačí pás. Vyhnite sa sakám s vypchávkami v ramenách, s riasením na rukávoch, čímkoľvek, čo zväčšuje objem v problémových partiách.

Hruška so širokými bokmi by mala voliť sako do pása. Spodný okraj saka vytvára líniu, ktorá pritiahne pohľad k štíhlemu pásu. Ak volíte sako prekrývajúce boky, vyhnite sa vreckám a iným detailom v spodnej časti – „všetko“ by sa malo odohrávať na vrchnej časti saka, kde si rôzne detaily ako rôznofarebný alebo kožušinový límec, šatku, brošňu na klope alebo náhrdelník môžete dovoliť.

Dostupné veľkosti:

32/34,40/42,44/46,48/50 … Over si, či ešte majú tvoju veľkosť!

Hľadáte aj pekný top do tohoto saka, bolerka?

Pozrite si aj naše kategórie Blúzky pre moletky, ak hľadáte elegantnejší look; Tuniky pre moletky, ak hľadáte vrchné ošatenie z ľahkých vzušných materiálov; Topy pre moletky, ak hľadáte topy bez rukávov na horúce letné dni, alebo do saka.

Ďalšie informácie

farba

Výrobca