Dlhé denimové šaty – dlhé šaty pre moletky

Hľadáš šatočky sviatočky? Alebo vzdušné letné šaty? Džínsové šaty opäť ovládli módnu scénu a My Vám ich prinášame v maxi dĺžke. Dlhý ženský strih. Okrúhly výstrih s prestrihom. Vpredu gombíková léga až po pás. Krátke balónové rukávy s pružným zakončením. Nariasené ramená. Odnímateľný opasok na zaviazanie. V páse prestrih a pod ním 3 nariasené volány. Jemný denim, ľahká údržba. Standard 100 by Oeko-Tex (n° CQ 1216/3 IFTH). Táto známka označuje textilné výrobky, ktoré boli podrobené laboratórnym testom na široké spektrum škodlivých látok a výrobok je bezpečný nad rámec platných noriem. Možno prať v práčke.

Popis

Páčia sa ti tieto maxišaty pre moletky?

Džínsové šaty opäť ovládli módnu scénu a My Vám ich prinášame v maxi dĺžke. Dlhý ženský strih. Okrúhly výstrih s prestrihom. Vpredu gombíková léga až po pás. Krátke balónové rukávy s pružným zakončením. Nariasené ramená. Odnímateľný opasok na zaviazanie. V páse prestrih a pod ním 3 nariasené volány. Jemný denim, ľahká údržba. Standard 100 by Oeko-Tex (n° CQ 1216/3 IFTH). Táto známka označuje textilné výrobky, ktoré boli podrobené laboratórnym testom na široké spektrum škodlivých látok a výrobok je bezpečný nad rámec platných noriem. Možno prať v práčke.

Hľadáš večerné šaty pre moletky? Musia byť dlhokánske, alebo aj v inej dĺžke?

Niekedy spoločenský bontón vyžaduje, aby spoločenské šaty svojou dlhokánskou sukňou zakrývali aj topánky – určite si spomenieš na výstražné titulky z novín, keď sa  niektorá dáma dopustila faux pas a šla na ples v kratších šatách.

Predstavuješ si padavý materiál, flitre, čipky, riasenie? V samostatnej kategórii sme oddelili Čipkované šaty pre moletky a všetky formálne šaty sú v kategórii Spoločenské šaty pre moletky. Neváhaj a nakukni!

Ďalšie informácie

farba