Dlhé jednofarebné šaty – dlhé šaty pre moletky

Hľadáš šatočky sviatočky? Alebo vzdušné letné šaty? Zmyselné ženské šaty v jednofarebnom prevedení sa ľahko kombinujú a navyše lichotia postave. Zvodný zavinovací výstrih do „V“ so zapínaním na spínačky vpredu. Vzadu výstrih do „V“ so šnúrkou na zaviazanie okolo krku. Komfortný materiál, ľahká údržba. Pružný pás. Rozšírený spodný lem. Možno prať v práčke.

Popis

Páčia sa ti tieto maxišaty pre moletky?

Zmyselné ženské šaty v jednofarebnom prevedení sa ľahko kombinujú a navyše lichotia postave. Zvodný zavinovací výstrih do „V“ so zapínaním na spínačky vpredu. Vzadu výstrih do „V“ so šnúrkou na zaviazanie okolo krku. Komfortný materiál, ľahká údržba. Pružný pás. Rozšírený spodný lem. Možno prať v práčke.

Hľadáš večerné šaty pre moletky? Musia byť dlhokánske, alebo aj v inej dĺžke?

Niekedy spoločenský bontón vyžaduje, aby spoločenské šaty svojou dlhokánskou sukňou zakrývali aj topánky – určite si spomenieš na výstražné titulky z novín, keď sa  niektorá dáma dopustila faux pas a šla na ples v kratších šatách.

Predstavuješ si padavý materiál, flitre, čipky, riasenie? V samostatnej kategórii sme oddelili Čipkované šaty pre moletky a všetky formálne šaty sú v kategórii Spoločenské šaty pre moletky. Neváhaj a nakukni!

Ďalšie informácie

farba