Dlhé šaty s grafickým vzorom – dlhé šaty pre moletky

Hľadáš šatočky sviatočky? Alebo vzdušné letné šaty? Boho módny štýl prináša dlhé šaty s grafickým vzorom. Dĺžka do polovice lýtok. Výstrih do „V“ a gombíková léga. Krátke nariasené rukávy s prestrčenou šnúrkou. Voľné ramená. Vysoko v páse prestrih. Hlboké bočné rozparky. Rozšírený spodný lem. Možno prať v práčke.

Popis

Páčia sa ti tieto maxišaty pre moletky?

Boho módny štýl prináša dlhé šaty s grafickým vzorom. Dĺžka do polovice lýtok. Výstrih do „V“ a gombíková léga. Krátke nariasené rukávy s prestrčenou šnúrkou. Voľné ramená. Vysoko v páse prestrih. Hlboké bočné rozparky. Rozšírený spodný lem. Možno prať v práčke.

Hľadáš večerné šaty pre moletky? Musia byť dlhokánske, alebo aj v inej dĺžke?

Niekedy spoločenský bontón vyžaduje, aby spoločenské šaty svojou dlhokánskou sukňou zakrývali aj topánky – určite si spomenieš na výstražné titulky z novín, keď sa  niektorá dáma dopustila faux pas a šla na ples v kratších šatách.

Predstavuješ si padavý materiál, flitre, čipky, riasenie? V samostatnej kategórii sme oddelili Čipkované šaty pre moletky a všetky formálne šaty sú v kategórii Spoločenské šaty pre moletky. Neváhaj a nakukni!

Ďalšie informácie

farba