Dlhé šaty s potlačou Marylin Feltz – dlhé šaty pre moletky

Hľadáš šatočky sviatočky? Alebo vzdušné letné šaty? Vášeň Marilyn Feltz pre vlčie maky je dokonale vyjadrená v týchto extra dlhých, ľahkých šatách. Štýlové majestátne kvety sprevádzané symbolom tejto značky – líškou, dostali najkrajšie farby a tak vznikli elegantné šaty. Voľný výstrih do „V“. Pod prsiami prestrih. Rozšírený vzdušný strih. Krátke rukávy, v hornej a spodnej časti nariasené. Maxi dĺžka. Stredová potlač veľkých kvetov vlčieho maku. Opasok na zaviazanie. Vnútorný skrytý zips. Spoločnosť Blancheporte zvolila 100 % recyklovaný polyester, čím prispieva k boju proti plytvaniu a podporuje zodpovednejšiu spotrebu, ktorá rešpektuje životné prostredie. Nebielite. Žehlite na miernom stupni. Možno prať na 30 °C. Chemicky nečistite. Nesušte v bubnovej sušičke.

Popis

Páčia sa ti tieto maxišaty pre moletky?

Vášeň Marilyn Feltz pre vlčie maky je dokonale vyjadrená v týchto extra dlhých, ľahkých šatách. Štýlové majestátne kvety sprevádzané symbolom tejto značky – líškou, dostali najkrajšie farby a tak vznikli elegantné šaty. Voľný výstrih do „V“. Pod prsiami prestrih. Rozšírený vzdušný strih. Krátke rukávy, v hornej a spodnej časti nariasené. Maxi dĺžka. Stredová potlač veľkých kvetov vlčieho maku. Opasok na zaviazanie. Vnútorný skrytý zips. Spoločnosť Blancheporte zvolila 100 % recyklovaný polyester, čím prispieva k boju proti plytvaniu a podporuje zodpovednejšiu spotrebu, ktorá rešpektuje životné prostredie. Nebielite. Žehlite na miernom stupni. Možno prať na 30 °C. Chemicky nečistite. Nesušte v bubnovej sušičke.

Hľadáš večerné šaty pre moletky? Musia byť dlhokánske, alebo aj v inej dĺžke?

Niekedy spoločenský bontón vyžaduje, aby spoločenské šaty svojou dlhokánskou sukňou zakrývali aj topánky – určite si spomenieš na výstražné titulky z novín, keď sa  niektorá dáma dopustila faux pas a šla na ples v kratších šatách.

Predstavuješ si padavý materiál, flitre, čipky, riasenie? V samostatnej kategórii sme oddelili Čipkované šaty pre moletky a všetky formálne šaty sú v kategórii Spoločenské šaty pre moletky. Neváhaj a nakukni!

Ďalšie informácie

farba