Dlhé šaty so zavinovacím výstrihom – dlhé šaty pre moletky

Hľadáš šatočky sviatočky? Alebo vzdušné letné šaty? Dlhé šaty so zavinovacím výstrihom si nás získali svojim eco-friendly prevedením z ekologickej viskózy. Dlhé, mierne nadýchané rukávy zakončené manžetou na gombík. Nariasené ramená. Výstrih do „V“ tvoriaci zavinutie. Pružný pás so zladeným opaskom na zaviazanie. Široký volán na dolnom leme. Tento produkt bol vyrobený z viskózy EcoVero Lenzing. Ekologická viskóza je materiál vyrobený z buničiny z udržateľne obhospodarovaných lesov. Výrobný proces vyžaduje menej vody a energie. Možno prať v práčke.

Popis

Páčia sa ti tieto maxišaty pre moletky?

Dlhé šaty so zavinovacím výstrihom si nás získali svojim eco-friendly prevedením z ekologickej viskózy. Dlhé, mierne nadýchané rukávy zakončené manžetou na gombík. Nariasené ramená. Výstrih do „V“ tvoriaci zavinutie. Pružný pás so zladeným opaskom na zaviazanie. Široký volán na dolnom leme. Tento produkt bol vyrobený z viskózy EcoVero Lenzing. Ekologická viskóza je materiál vyrobený z buničiny z udržateľne obhospodarovaných lesov. Výrobný proces vyžaduje menej vody a energie. Možno prať v práčke.

Hľadáš večerné šaty pre moletky? Musia byť dlhokánske, alebo aj v inej dĺžke?

Niekedy spoločenský bontón vyžaduje, aby spoločenské šaty svojou dlhokánskou sukňou zakrývali aj topánky – určite si spomenieš na výstražné titulky z novín, keď sa  niektorá dáma dopustila faux pas a šla na ples v kratších šatách.

Predstavuješ si padavý materiál, flitre, čipky, riasenie? V samostatnej kategórii sme oddelili Čipkované šaty pre moletky a všetky formálne šaty sú v kategórii Spoločenské šaty pre moletky. Neváhaj a nakukni!

Ďalšie informácie

farba