Dlhé volánové šaty s výstrihom do „V“ – dlhé šaty pre moletky

Hľadáš šatočky sviatočky? Alebo vzdušné letné šaty? Vychutnajte si slnečné lúče v dlhých šatách s výstrihom do „V“. Volánový stojačik v okrúhlom výstrihu a prestrihu do „V“. Volánové zakončenie rukávov. V páse šnúrky zakončené strapcami formujú. 3 široké volány, z toho 2 zdobené drobnými volánmi. Úpletová podšívka na ramienkach.

Popis

Páčia sa ti tieto maxišaty pre moletky?

Vychutnajte si slnečné lúče v dlhých šatách s výstrihom do „V“. Volánový stojačik v okrúhlom výstrihu a prestrihu do „V“. Volánové zakončenie rukávov. V páse šnúrky zakončené strapcami formujú. 3 široké volány, z toho 2 zdobené drobnými volánmi. Úpletová podšívka na ramienkach.

Hľadáš večerné šaty pre moletky? Musia byť dlhokánske, alebo aj v inej dĺžke?

Niekedy spoločenský bontón vyžaduje, aby spoločenské šaty svojou dlhokánskou sukňou zakrývali aj topánky – určite si spomenieš na výstražné titulky z novín, keď sa  niektorá dáma dopustila faux pas a šla na ples v kratších šatách.

Predstavuješ si padavý materiál, flitre, čipky, riasenie? V samostatnej kategórii sme oddelili Čipkované šaty pre moletky a všetky formálne šaty sú v kategórii Spoločenské šaty pre moletky. Neváhaj a nakukni!

Ďalšie informácie

farba