Džersejový blejzer s bodkovanou podšívkou

34,99

Vrchné oblečenie pre moletku – Módny džersejový blejzer značky BODYFLIRT, klopy, zapínanie na jendu gombičku, ďaľším detailom sú…

Popis

Aká je vecička na obrázku?

Módny džersejový blejzer značky BODYFLIRT, klopy, zapínanie na jendu gombičku, ďaľším detailom sú… celý popis a recenzie na tričko nájdeš tu.

Aspoň jedno pekné sako by nemalo chýbať v šatníku každej moletky. Nájdi strih a materiál, ktorý sa pre teba hodí. Športové mikinové sako, ak chodievaš von s deťmi, alebo elegantné sako pre slávnostnejšie príležitosti. Nemusí to byť čierňava – pohraj sa s farbami, ktoré ti pristanú!

O správnom strihu sa rozhodujte podľa typu postavy:

Jablko máva širšiu hruď a väčšie bruško a nepotrebuje ich zdôrazňovať.  Preto by strih mal byť jednoduchý, bez vreciek v oblasti pásu a bokov. Dĺžka saka asi do stredu stehien alebo dlhšia.  Pre ilúziu pásu môžete voliť dlhé padavé saká, či svetre s tenučkým opaskom, ktorý naznačí pás. Vyhnite sa sakám s vypchávkami v ramenách, s riasením na rukávoch, čímkoľvek, čo zväčšuje objem v problémových partiách.

Hruška so širokými bokmi by mala voliť sako do pása. Spodný okraj saka vytvára líniu, ktorá pritiahne pohľad k štíhlemu pásu. Ak volíte sako prekrývajúce boky, vyhnite sa vreckám a iným detailom v spodnej časti – „všetko“ by sa malo odohrávať na vrchnej časti saka, kde si rôzne detaily ako rôznofarebný alebo kožušinový límec, šatku, brošňu na klope alebo náhrdelník môžete dovoliť.

Dostupné veľkosti:

34,36,40,44,46,48,50 … Over si, či ešte majú tvoju veľkosť!

Hľadáte aj pekný top do tohoto saka, bolerka?

Pozrite si aj naše kategórie Blúzky pre moletky, ak hľadáte elegantnejší look; Tuniky pre moletky, ak hľadáte vrchné ošatenie z ľahkých vzušných materiálov; Topy pre moletky, ak hľadáte topy bez rukávov na horúce letné dni, alebo do saka.

Ďalšie informácie

farba

Výrobca