Fialové čipkované šaty Miss Grey Taisa

107,95

Vzory a aplikácie, šperky, doplnky používajte iba na tej časti tela, ktorú chcete zvýrazniť, kam chcete, aby ľudia upreli svoj zrak.

Popis

Čo poviete na tieto spoločenské šaty pre moletky?

Sú dostatočne elegantné a formálne na príležitosť, na ktorú ich hľadáte?
Dajú sa správnymi doplnkami na formálnu úroveň pozdvihnúť?

Skombinujte k nim tmavšie materiály, výrazné šperky vhodné na spoločenskú udalosť, kvalitné lodičky, kabelku a aj v jednoduchých šatách budeš hviezdou.

Veľkosti zodpovedajú klasickému európskemu číslovaniu. Jemná čipka, príjemný materiál a skvele sediaci strih. Také sú tieto šaty od značky Miss Grey . Vychutnajte si tento luxusný kúsok, v ktorom sa budete cítiť ako princezná. Typ: čipkované šaty s krátkym rukávom Farba: fialová Podšívka: áno Vrecká: nie Zapínanie: skrytý zips na zadnej strane Materiál: 95 % polyester, 5 % elastan Vlastnosti materiálu: jemný, pevný, príjemný, lesklý Pranie: 40 °C Rozmery pre veľ. M: šírka pásu – 35 cm dĺžka – 102 cm šírka ramien – 38 cm Ženám s výškou 170 cm by šaty mali siahať pod kolená.…  prečítaj si celý popis a recenzie na blúzku tu.

Vzory, aplikácie, šperky, doplnky používajte iba na tej časti tela, ktorú chcete zvýrazniť, kam chcete, aby ľudia upreli svoj zrak.

Dostupné veľkosti:

Over si, či majú ešte dostupnú tvoju veľkosť tu.

Hľadáte iné večerné šaty pre moletky?

Oddelili sme krajkové šaty alebo čipkami zdobené šaty do samostatnej kategórie Čipkované šaty pre moletky.

Ďalšie informácie

farba

Výrobca