Uverejnené

Ako farby zmenia šedý outfit? Plisovaná sukňa pre moletky

Plisovaná sukňa pre moletky - outfit pre moletky

Už malé dievčatká milujú točivé sukne. Teda čo najviac nariasené, aby sa pri otáčaní volán zdvihol takmer vodorovne. Raz som videla sériu svadobných foto, sukňa svadobných šiat bola strieborná saténová a plisovaná. Bola prudko fotogenická a fotograf sa vyhral s jej fotením pri tanci. Neviem, či fotil nevestu, podľa mňa skôr sukňu 🙂 Ako tie vrtiace sa sklady perfektne vyzerali!

Odvtedy sa mi plisované sukne veľmi páčia, naďabila som na jednu sivú a tak hneď šup sem s ňou…

V zahrievacom kole farebne striedmo, ale pohrala som sa s mixovaním štýlov. Všimnite si strieborné tenisky – na podrážke majú fialové macošky, veľmi sa mi ten detail páči!

Plisovaná sukňa pre moletky - outfit pre moletky

V ďalšom kole čosi pre ligotavé straky – tá ružová flitrovaná ľadvinka, no uznajte! Óda na tvorivé a uletené a praštené 🙂  Ja viem, to chce mladistvého ducha a nestrach z okázalosti. Ktoré časti Nákupných maniačiek ste mali najradšej? Také kde to žienky poňali odvážne po svojom, alebo tlmenejšie decentnejšie? Aj kombinácia žltá šedá je výrazná a už nie tak okázalá ako flitre – nebojte sa farieb!

Plisovaná sukňa pre moletky - outfit pre moletky

V letné dni, napríklad aj do práce –  kombinácia šedej s belasou a kombinácia šedá-červená:

Ak vás vecičky zaujali, tu sú jednotlivé obrázky s linkami, kde sa dajú kúpiť. Vyberala som veci s veľkosťami pre moletky – od čísla 46, ak sú veci v zľavách (v čase písania článku), označila som to: