Uverejnené

Diabol v detailoch – vyber si ten správny náhrdelník

Outfit pre moletky, oblečenie pre moletky - ako dĺžka náhrdelníka dodá správny šmrnc moletke

Vo viacerych článkoch aj v popisoch produktov sme uviedli rady pre postavy typu hruška alebo jablko. Hrušku trápia širšie boky a úzke plecia, malé prsia – šperk má odviesť pozornosť od bokov a upútať pozornosť na pekné plecia, vrchnú časť tela.  Jablko má väčší dekolt a bruško – šperkom sa snažíme telo predĺžiť, nepridávať zbytočne objem, kde netreba a  nepútať pozornosť na problémové partie.

Rady pre nosenie a výber veľkého náhrdelníka:

  • Ak chceš, aby vynikol náhrdelník, oblečenie voľ jednofarebné a jednoduchého strihu.
  • Záleží na výstrihu a dĺžke náhrdelníku: Voľ malý výstrih ku krku a nechaj celý náhrdelník kontrastovať s látkou oblečenia. Alebo voľ veľký výstrih a nechaj celý náhrdelník kontrastovať s tvojou pokožkou. Náhrdelník by nemal splývať na hrane oblečenia a pokožky dekoltu.
  • Ak máš väčší dekolt – vyhni sa dlhým náhrdelníkom – dobre vyzerá, ak je náhrdelník kratší ako výstrih.  Zbytočne nepridáva objem kde nemá, nezaháknu sa ti časti dlhého náhrdelníka o prsia…

V-výstrih pristane postave typu jablko. Nazberané rukávy zavinovacieho cyklámenového trička zase pomôžu hruške. V-výstrih zavinovacieho trička psi priam pýta náhrdelník.  Ktorý by viac sedel k tvojej povahe? A ktorý by sa podľa teba viac hodil k oblečeniu na obrázku?

V kolekcii nižšie môžeš kliknúť na vecičku a dozvieš sa, kde ju predávajú. Ak sa obrázky už nezobrazujú, znamená to, že už ju nemajú v ponuke.

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť