Uverejnené

Mestský look – oblečenie pre moletky do mesta

Mestský outfit pre moletky - oblečenie pre moletky na každý deň

Už znova sa dni stávajú teplejšími, aj lastovienky už prileteli a hlásajú teplé dni. V čom sa vyberieš do práce, aby bol tvoj deň plný energie ako ranné slnce? Ak máš tú možnosť, sleduj slnko z okna autobusu a nechaj sa nabíjať jeho lúčmi. Nepozeraj ako všetci do obrazovky mobilu, nič ti neutečie!

Všimla si si? Dáma vedľa teba má romantický ruksak. A tá mladá oproti má modrého motýlika. Naber odvahu aj ty! Si viac klasik? Tak vsaď aspoň na farby, nebuď čierna ako polka ľudí v MHDčke!

Keby si mala romantický ruksak, môžeš ho skombinovať napríklad takto – stane sa z teba razom Jemná diva! Obrázky sú klikateľné, prever či majú tvoju veľkosť rifľovej bundičky s čipkovým lemovaním!

Zlatý lak a náušnice, rozžiaria deň prevelice. Ale ešte viacej sa všetci potešíme, ak v uliciach bude viac farieb – čierna a šedá nech konečne odíde s chladom do vrchných políc skríň. Jar a leto chcú farby! Obrázky sú klikateľné – zisti v eshope veľkosti a materiálové zloženie, pozri si viac náhľadov na vecičky.

Slniečko s motýlikom alebo zlaté doplnky? Kombinácia žltá a modrá je jedna z najkrajších, čo poznám, viac dámovské sú zase perlovo zlaté doplnky. Čo sa viac približuje tvojmu štýlu a po čom viac piští tvoje odvážne ja? Obrázky sú klikateľné – prever si, či majú tvoju veľkosť.