Dlhé jednofarebné šaty – dlhé šaty pre moletky

Hľadáš šatočky sviatočky? Alebo vzdušné letné šaty? Ponorte sa do letnej sezóny a stavte na dlhé jednofarebné šaty vo sviežej farbe. Vpredu a vzadu výstrih do „V“. Široké ramienka. Vpredu nariasené plecia. Pružný, pod prsiami oblý pás, vzadu rovný. Rozšírený dolný diel. Strečový džersej, jednoduchá údržba. Možno prať v práčke.

Popis

Páčia sa ti tieto maxišaty pre moletky?

Ponorte sa do letnej sezóny a stavte na dlhé jednofarebné šaty vo sviežej farbe. Vpredu a vzadu výstrih do „V“. Široké ramienka. Vpredu nariasené plecia. Pružný, pod prsiami oblý pás, vzadu rovný. Rozšírený dolný diel. Strečový džersej, jednoduchá údržba. Možno prať v práčke.

Hľadáš večerné šaty pre moletky? Musia byť dlhokánske, alebo aj v inej dĺžke?

Niekedy spoločenský bontón vyžaduje, aby spoločenské šaty svojou dlhokánskou sukňou zakrývali aj topánky – určite si spomenieš na výstražné titulky z novín, keď sa  niektorá dáma dopustila faux pas a šla na ples v kratších šatách.

Predstavuješ si padavý materiál, flitre, čipky, riasenie? V samostatnej kategórii sme oddelili Čipkované šaty pre moletky a všetky formálne šaty sú v kategórii Spoločenské šaty pre moletky. Neváhaj a nakukni!

Ďalšie informácie

farba