Dlhé šaty na gombíky s potlačou – dlhé šaty pre moletky

Hľadáš šatočky sviatočky? Alebo vzdušné letné šaty? Rozšírený strih, zúžený pás a exkluzívna potlač – dlhé šaty na gombíky vedia, ako zdôrazniť postavu. Zo vzdušného úpletu s ľahkou údržbou. Výstrih do „V“. 3/4 raglánové rukávy a široké žabkované manžety. Vpredu gombíkové zapínanie. Žabkované zakončenie pásu vpredu a vzadu. Rozšírený spodný lem. Dĺžka po členky. Možno prať v práčke.

Popis

Páčia sa ti tieto maxišaty pre moletky?

Rozšírený strih, zúžený pás a exkluzívna potlač – dlhé šaty na gombíky vedia, ako zdôrazniť postavu. Zo vzdušného úpletu s ľahkou údržbou. Výstrih do „V“. 3/4 raglánové rukávy a široké žabkované manžety. Vpredu gombíkové zapínanie. Žabkované zakončenie pásu vpredu a vzadu. Rozšírený spodný lem. Dĺžka po členky. Možno prať v práčke.

Hľadáš večerné šaty pre moletky? Musia byť dlhokánske, alebo aj v inej dĺžke?

Niekedy spoločenský bontón vyžaduje, aby spoločenské šaty svojou dlhokánskou sukňou zakrývali aj topánky – určite si spomenieš na výstražné titulky z novín, keď sa  niektorá dáma dopustila faux pas a šla na ples v kratších šatách.

Predstavuješ si padavý materiál, flitre, čipky, riasenie? V samostatnej kategórii sme oddelili Čipkované šaty pre moletky a všetky formálne šaty sú v kategórii Spoločenské šaty pre moletky. Neváhaj a nakukni!

Ďalšie informácie

farba