Dlhé šaty v patchwork dizajne – dlhé šaty pre moletky

Hľadáš šatočky sviatočky? Alebo vzdušné letné šaty? Boho štýl inšpiroval krásne dlhé šaty v patchwork dizajne. Vzdušný jemný úplet. Vpredu výstrih do „V“ s gombíkovou légou až po pás. Vzadu výstrih do „V“ + šnúrky na zaviazanie za krkom. 3/4 rukávy s nariaseným koncom + šnúrky na zaviazanie. V páse prestrih a nariasenie. Rozšírená sukňa. Potlač. Možno prať v práčke.

Popis

Páčia sa ti tieto maxišaty pre moletky?

Boho štýl inšpiroval krásne dlhé šaty v patchwork dizajne. Vzdušný jemný úplet. Vpredu výstrih do „V“ s gombíkovou légou až po pás. Vzadu výstrih do „V“ + šnúrky na zaviazanie za krkom. 3/4 rukávy s nariaseným koncom + šnúrky na zaviazanie. V páse prestrih a nariasenie. Rozšírená sukňa. Potlač. Možno prať v práčke.

Hľadáš večerné šaty pre moletky? Musia byť dlhokánske, alebo aj v inej dĺžke?

Niekedy spoločenský bontón vyžaduje, aby spoločenské šaty svojou dlhokánskou sukňou zakrývali aj topánky – určite si spomenieš na výstražné titulky z novín, keď sa  niektorá dáma dopustila faux pas a šla na ples v kratších šatách.

Predstavuješ si padavý materiál, flitre, čipky, riasenie? V samostatnej kategórii sme oddelili Čipkované šaty pre moletky a všetky formálne šaty sú v kategórii Spoločenské šaty pre moletky. Neváhaj a nakukni!

Ďalšie informácie

farba