Dlhé šaty s potlačou bodiek – dlhé šaty pre moletky

Hľadáš šatočky sviatočky? Alebo vzdušné letné šaty? Srdcovým tipom našich štylistov sú dlhé šaty s potlačou bodiek. Midi dĺžka. „Roztancovaný“ strih. Výstrih do „V“ lemovaný prámikom. Dvojitý volán na pleciach tvoriaci rukávy. V páse nariasený prestrih, vzadu žabkovanie. Rozšírený spodný lem. Spoločnosť Blancheporte zvolila 100 % recyklovaný polyester, čím prispieva k boju proti plytvaniu a podporuje zodpovednejšiu spotrebu, ktorá rešpektuje životné prostredie. Možno prať v práčke.

Popis

Páčia sa ti tieto maxišaty pre moletky?

Srdcovým tipom našich štylistov sú dlhé šaty s potlačou bodiek. Midi dĺžka. „Roztancovaný“ strih. Výstrih do „V“ lemovaný prámikom. Dvojitý volán na pleciach tvoriaci rukávy. V páse nariasený prestrih, vzadu žabkovanie. Rozšírený spodný lem. Spoločnosť Blancheporte zvolila 100 % recyklovaný polyester, čím prispieva k boju proti plytvaniu a podporuje zodpovednejšiu spotrebu, ktorá rešpektuje životné prostredie. Možno prať v práčke.

Hľadáš večerné šaty pre moletky? Musia byť dlhokánske, alebo aj v inej dĺžke?

Niekedy spoločenský bontón vyžaduje, aby spoločenské šaty svojou dlhokánskou sukňou zakrývali aj topánky – určite si spomenieš na výstražné titulky z novín, keď sa  niektorá dáma dopustila faux pas a šla na ples v kratších šatách.

Predstavuješ si padavý materiál, flitre, čipky, riasenie? V samostatnej kategórii sme oddelili Čipkované šaty pre moletky a všetky formálne šaty sú v kategórii Spoločenské šaty pre moletky. Neváhaj a nakukni!

Ďalšie informácie

farba