Dlhé šaty s potlačou – dlhé šaty pre moletky

Hľadáš šatočky sviatočky? Alebo vzdušné letné šaty? Nechajte sa zviesť dlhými šatami s potlačou a macramé. Dĺžka po členky. Okrúhly výstrih s rozparkom, prámikom a šnúrkou na zaviazanie zakončenou strapcami. Vpredu hore macramé . 3/4 rozšírené rukávy s prestrihom. 3 vrstvené volány pod prestrihom v páse, z toho 1 s macramé. Možno prať v práčke.

Popis

Páčia sa ti tieto maxišaty pre moletky?

Nechajte sa zviesť dlhými šatami s potlačou a macramé. Dĺžka po členky. Okrúhly výstrih s rozparkom, prámikom a šnúrkou na zaviazanie zakončenou strapcami. Vpredu hore macramé . 3/4 rozšírené rukávy s prestrihom. 3 vrstvené volány pod prestrihom v páse, z toho 1 s macramé. Možno prať v práčke.

Hľadáš večerné šaty pre moletky? Musia byť dlhokánske, alebo aj v inej dĺžke?

Niekedy spoločenský bontón vyžaduje, aby spoločenské šaty svojou dlhokánskou sukňou zakrývali aj topánky – určite si spomenieš na výstražné titulky z novín, keď sa  niektorá dáma dopustila faux pas a šla na ples v kratších šatách.

Predstavuješ si padavý materiál, flitre, čipky, riasenie? V samostatnej kategórii sme oddelili Čipkované šaty pre moletky a všetky formálne šaty sú v kategórii Spoločenské šaty pre moletky. Neváhaj a nakukni!

Ďalšie informácie

farba