Uverejnené

Pásikavé tričká pre moletky – Si roztomilá zerba?

Pásiky pre moletky? Pásikavé tričko pre moletku.

Hodia sa vodorovné pásiky pre moletky? Nerozširujú príliš? Ak miluješ pásiky, nie je čo riešiť – zmeň sa na roztomilú zebru!

Aké farebné kombinácie na doplnenie outfitu?

Hm, vôbec nemusíš súhlasiť, príliš som sa vyšalela, príliš tlačila na farebnú pílu? Skúsim to inak… zzz…proces tvorby, skúsim nejaké obrázky outfitov?

V nasledujúcich kolekciách sú interaktívne obrázky. Ak ti niektorá vecička učarovala, nech sa páči –  klikni na jej obrázok, nasmerujeme ťa do obchodíka, kde ju majú a kde si môžeš overiť, či majú ešte stále v ponuke aj tvoju veľkosť. Pokiaľ sa niektoré vecičky už nezobrazujú – už nie sú v ponuke daného obchodíka.

Ružové pásikavé tričko pre moletku a…? Od jemnej, po kockovanú 🙂 Klikni na vecičky, ak chceš vedieť materiálové zloženie.

Modré pásikavé tričko pre moletku a…? Boyfriend roztrhané rifle – letí to ešte? Alebo jemné kvietkované lososovo ružové? Hruška si môže dopriať aj tú mašľu! Klikni na vecičky, ak chceš vedieť, či sú v ponuke.

Lady v červenom klobúku? Hm, klobúk tiež môže byť zaujímavým doplnkom pre moletky! Buď sa vystrojíš za dámu s jemnou púdrovou sukňou a lodičkami, alebo za veselú Hildu v bodkovanej sukni, alebo vsadíš na nestarnúcu klasiku čierno-bielo-červenú. Klikni na vecičky, ak chceš vedieť, či majú tvoju veľkosť.

Na záver sem vkladám všetky pásikavé tričká z úvodného obrázka. Presvedčili sme ťa, že prúžky zebrám veľmi svedčia? Hľadaj ich v kategórii nadrozmerné tričká v tomto obchodíku. Ľahko si overíš, či ešte majú tvoju veľkosť a možno nájdeš peknú žltú, fialkovú, oranžovú, zelenú sukňu, čo vytvorí ten správny kontrast. Ak sa už vecičky nezobrazujú, lebo nie sú v ponuke, nezúfaj – niečo pásikavé (tričko, tuniku, šaty, overal, blúzku, sveter) tam určite nájdeš!

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť