Uverejnené

Plážová príprava – plavky pre moletky

Aké plavky pre moletky, bikiny, tankiny pre plnoštíhle letia v letnej sezóne 2017?

Zahaľte sa do farieb, nie do čierňavy! Svoje telo do plaviek aj tak neskryjete, tak vyberajte plavky srdcom, nie čiernym módnym diktátom! Pre inšpiráciu si prečítajte náš článok o roztomilej bacuľke Hilde – kde berie odvahu so svojou plnoštíhlou postavou nosiť bikiny? A aké strihy bikín jej najviac pristanú?

Všetky plavky z článku sú dostupné aj vo veľkostiach pre moletky. Úplnú ponuku viac ako 270 plaviek pre moletky nájdete v tomto eshope. Porozmýšľajte nad strihom plaviek hlavne podľa toho či potrebujete podporu pre prsia alebo sa cítite pohodlne aj v kosticami nevystužených plavkách.

Ku farebným, plne vystuženým plavkám s odnímateľnými košíčkami aj ramienkami,  si vyberte oranžové plážové šaty, budú sa hodiť na prechádzku po kúpalisku, či pláži, zahalia vás trošku viac ako plavky, dodajú potrebné súkromie pri prechádzke do bufetu 🙂

Ktoré si vyberiete? Biele kvetované plážové šaty, alebo čierne kvetované plážové šaty? Ja som za biele, nebude vám tak horúco ako v čiernych. Sú sexi, už chýba len slamený klobúk a veľké slnečné okuliare.

Korálkové šľapky pritiahnu pozornosť k chodidlám, nezabudnite na pedikúru! Roztomilá udržiavaná bacuľka si dopraje slnečný kúpeľ a zvládne aj pár dĺžok v bazéne.

Zaujali vás farebné plavky pre moletky alebo plážové šaty? Vsadili by ste na pekné šľapky?

Kliknite na ich obrázok a zistite, či majú vašu veľkosť ešte k dispozícii, nasmerujeme vás do obchodu, kde sa predávajú:

Ak už obrázky alebo linky nie sú k dispozícii, znamená to, že už nie sú dané vecičky pre moletky v ponuke obchodíka.

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť