Uverejnené

Púder a čokoláda – oblečenie pre moletku na zjedenie

espadrilky v púdrovej farbe, espadrilky zlaté, doplnky pre moletky

Čo si obliecť na zlomku jari a leta, keď vonku je ráno ešte chladno? Zapáčili sa mi veci púdrových farieb.

Mnoho moletiek nosí prevažne čierne veci, no farby dokážu divy. Čierna farba akoby dodá postave jasné kontúry, jasné hranice, tak trochu i prísnosť. Púdrová farba dokáže zjemniť a podľa mňa i omladiť – možno preto, že malé dievčatká obľubujú ružovú a že my mamy ich v pastelových farbách vidíme najradšej. Ak si púdrové farby oblečie zrelá žena, možno pocitovo podvedome v nej čosi jemné detské ožije. Nie veľa ľudí má rado oblečnie v hnedej, čokoládovej, ale krásne ukážu aspoň doplnky v tejto farbe. Čokoládová veľmi pristane aj k opálenej pleti.

Hľadala som teda v slovenskych eshopoch oblečenie pre moletky a doplnky v odtieňoch púdrovej a čokoládovej – kamarátia sa s modrou džínsovinou:

V obchodoch som našla krásne espadrilky. Pocitovo akoby sa vracia móda z mojej včasnej puberty. Som 40tnička a topánky so sisalovou podrázkou sa nosili keď som mala asi 13-14 rokov. Veľmi trendové sú aj vyššie šnurovacie topánky, väčšinou s krásnym ornamentovým dierkovaním. Ak kliknete na obrázok, zistíte kde vecičky majú a či majú vaše veľkosti.

Trúfnete si v lete na slamený klobúk? Nielen na výlet, aj do mesta, do práce, na stretko s kamoškami. Pohodlné platformové sandále alebo šľapky? Letné kožené tašky? Zase sa to všetko krásne dopĺňa s džínsovinou. Pohodlie nadovšetko! Ak kliknete na obrázok, zistíte kde vecičky majú a či majú vaše veľkosti.

A keby predsa zotrváte v čiernej – skúste aspoň farebnejšie topánky a doplnky. Zlato-strieborné espadrilky s metalickou kabelkou a zlatým lakom na nechtoch? Alebo púdrové s púdrovou veľkou taškou? Kliknie, keď chcete vedieť, v ktorom eshope vecičky majú.

Uložiť

Uložiť