Uverejnené

Šitie na mieru i kalkulátor postavy. Na slovenskom trhu je nový e-shop pre moletky

šaty pre moletky, šaty pre moletky obchod

„Ženy si dožičia navzájom všetko, ale nie šaty, mužov a krásu.“ použil slová nemeckého spisovateľa Jeana Paula (†1825) nový internetový obchod www.satypremoletky.sk.

Aj keď je situácia oproti rokom nedávnym čo sa týka moletkovskej ponuky už omnoho lepšia, na slovenský trh prináša novoty, ktoré môžu zaujať nejednu dámu s plnšími tvarmi.

Ak tam zavítajú vaše kroky, resp. v tomto prípade skôr vaše oči, tak zbadáte bohatú a pestrú ponuku, v ktorej hlavnú úlohu hrajú, pochopiteľne, šaty pre moletky.

A keďže je ich nemálo, ponuku môžete filtrovať nielen podľa kategórií – spoločenské šaty, elegantné a športové šaty či tuniky a blúzky, ale aj podľa farby či typu postavy.

Ak nepoznáte svoju postavu, nápomocným vám bude kalkulátor postavy, ktorý taktiež nájdete na stránkach tohto internetového obchodu. Po zodpovedaní dvoch otázok zistite, či je tá vaša trojuholník, prevrátený trojuholník, presýpacie hodiny, ovál či obdĺžnik.

Ak sa rozhodnete pre kúpu, vedzte, že si trochu počkáte. E-shop uvádza dodaciu lehotu do 15 pracovných dní, s tým, že to je doba, ktorá zahŕňa ušitie aj doručenie šiat.

Tým, že šaty v ponuke nedržia skladom, ale výrobca pre nich šije na zákazku, umožňuje e-shopu ponúknuť širokú škálu veľkostí (42-74). A zároveň ušitie na mieru, za ktoré sa pripláca viac-menej symbolický poplatok 5 eur.

Sumár sumárom, ak hľadáte spoločenské šaty pre moletky pre vašu najbližšiu akciu a tá sa nekoná už najbližší víkend, e-shop Satypremoletky.sk a jeho ponuku neprehliadnite.