Uverejnené

3+3 parky pre plnoštíhlu postavu

Oblečenie pre moletky, outfity pre moletky - parka ako ju farebne skombinovať?

Parka – predĺžená bunda s viazaním v páse. Aké máš rada materiály? Prírodné – bavlna, bavlnená rifľovina, alebo môžu byť aj funkčnejšie tkaniny ako softshel?

Viem, viem, hlavne pre vysoké ženy parku treba vyskúšať, niekedy práve viazanie na páse je problematické – padne na postave vyššie ako má. Nebolo by to super, ak by eshopy okrem konfekčného čísla uvádzali rôzne miery odevov – napríklad dĺžku chrbtového diela parky po viazanie v páse aj celkovú dĺžku, dĺžku rukáva od krku, dĺžku rukáva od pleca…  To by sa nám vyberalo!

Prečo je parka vdačný kus odevu:

  • Varíš obed, zásteru nemáš, ruky si sem tam utrieš o boky domáceho oblečenia a vtom zazvoní kuriér – šup na seba parku a môžeš za ním vybehnúť.
  • Vonku sa riadne ozimilo, máš vo svojom šatníku parku?
  • Parka sa hodí k nohaviciam aj k sukniam, len treba pohľadať neutrálny strih a neutrálnu farbu, aby bola čo najlepšie skombinovateľná s ostatnými kúskami z tvojho šatníka.
  • Dobrá parka prekryje boky, hodí sa hruškám aj jablkám.

Kolekcie nižšie sú s klikateľnými detailmi – ak ťa zaujíma, kde vecičky majú, či majú tvoju veľkosť, materiálove zloženie, chceš viac náhľadov – klikni na vecičku. Ak sa náhodou už nezobrazuje v kolekcii, znamená to, že už nie je v ponuke eshopu.

Kaki zelená parka s rukávmi a vreckami v koženom vzhľade si zrejme vyžiada tmavé oblečenie. Ak nie je možné pohrať sa s farbami, pohraj sa so vzormi doplnkov: Pásikavé gumáky a dáždnik a bodkovaný ruksak… Súhlas? Klikni, ak chceš vedieť, kde čo majú.

Aby bolo cez upršané dni veselšie:

Ružová krásne doplní kaki zelenú ale aj tmavomodrú. Bojíš sa blatových cákancov, pretože sa v kuse niekde ponáhľaš? Riešenie sú vyššie gumáky!  Aby bolo veselšie, nakukni na sashe a nájdi si nejaké brošničky a odznačiky, je to teraz moderné, brošničky a odznačiky zaručia tvojmu výzoru jedinečnosť. Neboj sa ich skombinovať viac. Klikni, ak chceš vedieť, či majú tvoju veľkosť.

Rifľová parka so zaujímavo riešenými vreckami. Hodia sa k nej šaty? A ktoré topánky? Bunda vyzerá tenšia, je vhodná aj na chladný letný večer? Klikni, dozvieš sa materiálové zloženie.

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť