Uverejnené

Instantný návod pre bacuľky? Neexistuje!

Džersejové šaty s kapucňou

Prvá a najdôležitejšia vec je: Prijatie svojej váhy.

Ak si so svojou váhou nespokojná – tak nevzdychaj, neplač, nebuď v roli obete – cvič, drž diétu, nájdi si osobného trénera a osobného kouča, krôčik za krôčikom sa približuj k vysnenej méte. Zvládneš to!

Ak cvičenie a chudnutie nie je nič pre teba, tak sa nad svojimi kilami aspoň dennodenne netráp – nesebavedomie hneď každý zbadá. Ak sa ukrývaš do neforemných tmavých vriec, poťahuješ pri stretnutí so štíhlejšou kamoškou okraj svetra, aby zakryl širšie boky alebo zadok, ošívaš sa, červenáš…

Pár mýtov o obliekaní moletiek:

  1. Celá v čiernej? To je len domnienka, že čierna farba zoštíhľuje – naopak farby a vzory môžu upútať pozornosť želaným smerom. Máš obľúbenú farbu? Tak ju nos! Tmavú/tmavšiu farbu daj prípadne na partiu, ktorú chceš nechať nepovšimnutú. Farby a vzory nech zvýraznia to, čo máš na sebe najradšej.
  2. Stop pásikom? Stop vzorom? Nie sú to pásiky, ani iné vzory, čo ťa urobia plnoštíhlou. S nimi, či bez nich – pozri do zrkadla a priznaj si, že si plnoštíhla. Ak máš vzťah k móde, ak máš rada vzory, tak si neklaď umelé prekážky v ich nosení. Záleží na celkovom výzore a zladení. Záleží na tom, či sa v oblečení dobre cítiš, či ti je pohodlné, netlačí, či ti vyhovuje materiál.
  3. Potrebuješ formujúcu spodnú bielizeň! Vážne? Vážne si myslíš, že keď sa narveš do sťahujúcich nohavičiek a korzetu, že tvoje mäkučké obliny nevykypia z jeho okrajov? Navyše formujúce prádlo býva často z nevzdušných materiálov, v ktorých sa človek potí, čo na pohode a komforte nepridá. Tak si to dobre zváž, či to za to stojí.

Zdroj obrázka: Veľké telo sexi aj v horizontálnych pásikoch
http://www.foreigncurves.com/blog/2016/5/9/fat-girl-and-stripes-total-perfection

Väčšina módnych pravidiel ťa zbytočne spútava. Nos čo máš rada a hlavne sa maj rada taká, aká práve v tejto chvíli si. Každé kilo pre niečo prišlo a keď bude pravý čas, a dovolíš mu to, tak aj odíde.

Zopakujem: Ak si so svojou váhou nespokojná – tak nevzdychaj, neplač, nebuď v roli obete – cvič, drž diétu, nájdi si osobného trénera a osobného kouča, krôčik za krôčikom sa približuj k vysnenej méte. Zvládneš to!

Uložiť

Uložiť