Uverejnené

Letná blúzka pre moletky – ako ju skombinovať?

letné oblečenie pre moletky, vyšívaná blúzka pre moletky, outfit pre moletky

Máš rada folkové motívy a výšivky na oblečení? Dnes hľadám, čím doplniť biele vyšívané tričko, ktoré dostať aj vo veľkostiach aj pre moletky:

vyšívané tričko pre moletky, vyšívaná blúzka pre moletky, biela blúzka pre plnoštíhle, folk motívy oblečenie pre moletkyAk nakupuješ oblečenie, predstavuješ si, ako ho skombinuješ? Alebo niekedy urobíš aj nepremyslený nákup a potom osamelá vecička čaká v skrini na svoj deň? Ja rada kombinujem, radšej si vecičku nekúpim, ak ju nemám k čomu nosiť.

Našla som dve tmavomodré maxisukne pre moletky a letné pásikavé 7/8 nohavice. Ktorá kombinácia je podľa teba tá naj? Džínsová sukňa, nohavice alebo ľahká vzdušná sukňa s madeirovou čipkou?

Ak sa vám vecičky páčia nájdete ich priamo v Bonprixe po kliku na linku pod obrázkami:

Ďalej  hádam, hľadám – čo sa viac hodí – sandálky, šľapky, plátenky? Akej farby? Nie je to veľmi monotónne, keď všetky doplnky sú tmavomodré alebo biele? A kabelky, aké kabelky?

maxisukňa pre moletky, letné šaty pre moletky, vyšívaná blúzka pre moeltky

 

Vybrala som kabelky zo stránky Kabelky.sk.  Na crossbody kabelke sa mi páči jej minimalistický tvar, hravé farby a zaujímavý sieťovinový efekt. Dámsky ruksak s červenobielym motívom na vreckách doplní celkový folkový dojem z outfitu. A kto chce predsa len zostať v celkom tmavomodro-bielej kombinácii, môže siahnuť po tmavomodrej kabelke s veľkým uchom.

Pre viac detailov kabeliek, stačí klik na linky pod obrázkami: