Uverejnené

Letné oblečenie pre moletky – vyberte s nami doplnky!

letné oblečenie pre moletky, letné oblečenie pre plnoštíhle, letné šaty pre moletky, letné šaty pre plnoštíhle

Baví vás zostavovať outfity? Poďte sa pozrieť, čo som vybrala a zhodnoťte, ktoré kombinácie vás viacej zaujali. Páčia sa vám doplnky, ktoré som zvolila?

Môže sa žena cítiť romanticky v nohaviciach? Vyberáme romantické doplnky…

Uprednostňujete nohavice pred sukňami? Aj v jednoduchých základných kúskoch môžeme docieliť romantický dojem. Ak zvolíme správne doplnky, ktoré zjemnia outfit.  K tričku s volánkovými rukávmi volím letný bavlnený šál s kvietkami (ak máte v kancelárii klímu, asi chápete, na čo je šál dobrý aj v lete) a obojstranné náušnice v rovnakom ľadovo-modrom odtieni. Staňte sa doplnkovým chameleónom!

letné oblečenie pre moletky, oranžové letné nohavice pre moletky, biele blúzkové tričko pre moletky, oblečenie pre plnoštíhle na leto, rmantické dplnky pre moletky

Romantický dojem docielime aj v čipkovanom tričku. Naoko nevinná biela čipka je vskutočnosti rafinovaná zbraň každej ženy! Romantiku zintenzívnia kamienkové náušničky kvetinky… Leto chce byť farebné!

letné oblečenie pre moletky, oranžové letné nohavice pre moletky, biele blúzkové tričko pre moletky, oblečenie pre plnoštíhle na leto

Biela maxisukňa a etno tričko – vybrali by ste si tyrkys alebo zlato ?

Ľahká biela maxisukňa je letná klasika. Najradšej mám, keď nezbedne povieva vo vetríku. Tričko má tyrkysovo-béžovo-gaštanové vzory (javia sa na obrázku ako gaštanovo-hnedé, podľa popisu sú javorovo-červené).  Všetky vecičky sú dostupné aj vo veľkostiach aj pre moletky, linky na jednotlivé vecičky sú nižšie.

Ktorá kombinácia viac sedí – s tyrkysovými obojstrannými náušnicami a tyrkysovými sandálami na platforme alebo so zlatými náušnicami a nízkymi korkovými sandálkami?

Skombinovať so zlatými doplnkami tmavý alebo bledý denim?

Ktorý odtieň denimového topu a krátkej letnej sukne viac hrá dokopy so zlatými doplnkami – tmavý alebo svetlý? Všetky vecičky sú dostupné aj vo veľkostiach pre moletky, linky na jednotlivé vecičky sú nižšie.

Obojstranné náušnice – naozajstné pokušenie z Tentation

V článku som použila náušnice zo stránky Tentation.sk. Naozaj to pravé pokušenie pre ženy milujúce bižutériu!

Kde nájdete vecičky vo veľkostiach aj pre moletky z tohto článku?

Stačí klik na linku pod obrázkom – dovedie vás do eshopu, kde vecičky majú. Overte, či majú ešte vaše veľkosti 🙂

Ste aj vy romantický typ, máte radi doplnky? Páči sa vám niektorý z našich outfitov? Našli ste v článku odpovede, ktoré ste hľadali?

Ďalšie maxisukne pre moletky nájdete aj tu. Inšpirácie na letné outfity pre moletky nájdete tu.