Uverejnené

Letné oblečenie pre bacuľky – Ktorú ružu si vyberiete?

letné šaty pre moletky, oblečenie pre moletky, oblečenie pre plnoštíhle, sukne pre moletky, žltá blúzka pre moletky, tyrkysová sukňa pre moletky

Poznáte kvetomluvu? Vraj druh a farba kvetov, ktoré darujeme, majú svoju tajnú reč!

Dostali ste jednu červenú ružu? Muž tým naznačuje svojej drahej, že je pre neho jediná!

Rifľové letné šaty, biele tenisky, červeno-bielo-modrá kabelka na rameno. Dynamické dievča do voza aj do koča. Je elegantná a športová zároveň. Sebavedomo pôsobí v práci, uvoľnene na prechádzke. Jedinečná a jediná. Beriete?

riflove saty pre moletky, dzinsové šaty pre moletky, letné šaty pre moletky, outfity, oblečenie pre plnoštíhle

Stačí klik na linky a zistíte, kde vecičky majú. Šaty sú dostupné aj v o väčších veľkostiach:

Kabelka na plece, rifľové šaty pre moletky, biele tenisky, lienkové tenisky, tenisky s flitrami a pásikmi.

 

Chcete darovať žltú ružu? Nevyjavte svoju žiarlivosť!

Žlté kvety vraj hovoria o dôvere. Môžu naznačovať žiarlivosť, ale aj súcit, rešpekt. Často sú darované ako odmena v práci, ak je vedenie s vami spokojné. Žltá farba oblečenia je pre silné a optimisticky naladené slniečka. Nie každý naberie odvahu nosiť žlté alebo oranžové veci.

letná sukňa pre moletky, žlté tričko pre moeltky, žlté kabelky pre moletky

Vyberala som veci moletkovských veľkostí, skontrolujte si kliknutím na linky, či majú ešte vašu veľkosť, ak sa vám vecičky páčia:

Žltá kabelka s kvetmi, žltá kabelka so strapcami, šafránová blúzka, kvetovaná sukňa, červené sandále.

 

Nežná ružová ruža – romantická a ženská

Ružová v kyticiach je symbolom nevinnosti. Práve preto býva často v svadobných kyticiach, nežných kyticiach pre bábätká a dievčatká. Ružová farba svedčí ženám každého veku. Dievčatkám uchováva nevinnosť, starším ženám zjemňuje kontrasty, nezvýrazňuje vlásky, omladzuje. Tak poďte do toho – vyberte si niečo sviežo bledoružové!

letná sukňa pre moletky, letná blúzka pre moletky, ružový outfit pre plnoštíhle, letné oblečenie pre moletky

Ak chcete byť nežnou kráskou, za ktorou sa všetci obzrú, nezabudnite na kvapku letného parfému. Ťažké vône si nechajte na zimu! Páčia sa vám nežné ružové vecičky? Tu ich nájdete:

Ružová kabelka s vyrezávaným ornamentom, kvetovaná blúzka pre moletky – bez rukávov, letné sukne pre moletky (tyrkysovú už bohužiaľ nemajú), zelené a ružové sandálky, ružové okuliare (áno, skrášlia vám pohľad na svet!).

Fialová sirôtka? Ale kdeže! Elegantná tajomná dáma…

Fialové kvety a ich krásna farba symbolizujú pôvab, noblesu a éterickosť. Ak chcete vyslať mimoriadnu správu, vyberte fialovú farbu kvetov.

letná sukňa pre moletky, smaragdová blúzka pre moletky, modra kabelka, tmavomodra kabelka, letné šaty pre moletky, fialové úpletové šaty pre moletky

Staňte sa tajomnou ženou vo fialovej. Fialová je naviac farbou tohoto roka! Škoda, že fialových vecičiek nie je až tak veľa v eshopoch v ponuke. Ak sa vám vecičky páčia, stačí klik na linku – vyberte si svoju veľkosť.

Kabelka s modro-zeleným vzorom, bledomodrá kabelka s kvietkom, fialové šaty pre moletky, fialové slip-on plátenky, fialové espadrilky.

Páči sa vám dnešný výber?

Ďalšie letné outfity pre moletky inšpirované kvietkami: Letné oblečenie pre moletky – Ách, koľká krása v letných uličkách!