Uverejnené

Letný top bez rukávov pre moletky – farebné variácie

Čipkovaný top pre moletky, široké nohavicepre moletky

Keď je veľké, veľmi veľké teplo, vsadíte na top bez rukávov? Kedysi som všetky tielka, topy, šaty bez rukávov zďaleka obchádzala, aby som svetu náhodou neukázala kúsok nesvalnatého ramena. Dnes sa mi veľmi páčia, vítam voľnosť, ktorú človeku dajú aj v teplejšom počasí. Elegantnejšie topy dobre vyznejú aj v kombinácii so sáčkom.

Moja obľúbená farba je tmavomodrá, mám rada aj jemné kvietkované alebo kárované vzory.  Top s mašľou vľavo je láska na prvý pohľad 🙂

Obzerala som topy  s čipkou, ktoré majú aj vo veľkostiach pre moletky a skúsila kombinovať v rôznych štýloch:

 

Pre ležérky maxisukňa a béžový top – je síce so vsadenou čipkou, ale nie je okázalý. Záleží aj na doplnkoch, ak ste viac romantická povaha, možno sa vám zapáči kombinácia s ružovými sandálkami a kvetovanou taškou. Ak ste viac minimalistická povaha, tak ďalšiu farbu do outfitu asi nezaradíte 🙂 Obrázky sú klikateľné, overte si, či majú vaše veľkosti.

Rovnaký top, biela farba – doplnený romantickou maxisukňou. Ak ste ležérky, volíte pohodlné plátené tenisky a tašku. Romantičky a elgantné dámy outfit dotiahnu doplnkami do bieleho konca so štipkou ligotavého jasu buď na sandálkach alebo náušniciach. Ak sa vám vecičky páčia – klik na obrázok vás dovedie do obchodu, kde ich majú.

Top rolákového typu s čipkovanými minirukávkami  doplnený trendy čiernymi širokými nohavicami obstojí v letných dňoch aj do kancelárie. Ste športový typ? Pracovitá manažérka? Tímová hráčka? Alebo balerínkový klasik? Obrázky sú klikateľné, overte si, či majú vaše veľkosti.

Červená farba je čarodejka, dodá vám energiu. V kombinácii s vysokými sandálami a strapocvou kabelkou získate sexepíl energickej ženy. So sandálkami a romantickou ružičkovou kabelkou svoj sexepíl trošku skryjete a dáte možnosť iným ho objaviť:) Ak sa vám vecičky páčia – klik na obrázok vás dovedie do obchodu, kde ich majú.

Tak čo – topy pre moletky áno, či nie?

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť