Uverejnené

Dlhé nohavice uprostred leta – John Barner pre moletky

Srečové džínsy pre moletky - rôzne výšky postavy

Niekedy treba doplniť základné kúsky do šatníka – napríklad džínsy:

  • Dajú sa štýlovo povýšiť na formálny odev, ak k nim doladíme slávnostnejšiu blúzku alebo sako.
  • Dajú sa nosiť do práce, ak nemáte prísny dress kód.
  • Dajú sa nosiť na voľný čas, v športových odevoch.

strečové džínsy John Barner - pre moletky, oblečenie pre moletky, nohavice pre moletky, plus size, moda pre plnoštíhle

Určite má každá moletka skúsenosť s džínsami, čo nedobre padnú na postavu. Mám 1,80 m a dlhý driek, postavu hruška – tým pádom je mojim častým problémom pri nohaviciach ich dĺžka, krátky sed a široký pás oproti bokom (ak sa majú tie boky do nohavíc vojsť ).

Stalo sa aj vám, že ste si nejaké rifle kúpili, padli vám ako uliate, aj materiál bol veľmi príjemný? Jediné čo ste ľutovali, že ste neobjednali viac kusov? Keďže preferujem ležérne oblečenie a nemusím mať všetko trendové, tak ak mi niečo sedí, chcem viac kusov tej vecičky… toto sú tie moje naj: John Baner Classic – momentálne v cene 12,90 Eur! (júl 2017)

Sú dostupné v 6 farbách, na 3 výšky postavy, sú z tenšej strečovej džínsoviny, veľmi príjemnej na dotyk. Dajú sa nosiť aj v lete, s manžetami, ak si ich trochu podhnete, ako 7/8 – vysokej postave tie vyhnuté manžety nevadia. Moja obľúbená farba je tmavomodrá, nazvala by som ju dokonca temne modrá (na obrázku sa javí svetlejšia). Na leto si viem veľmi dobre predstaviť biele a bledé denimové. Krásne kontrastujú, ak ste nachytali slniečko na pokožku…

Strih je veľmi príjemný – s vyšším sedom, šírka nohavice je akurátna, nie sú to ani obtiahnuté skinny rifle, ani príliš široké rifle.

Kupovať v eshopoch môže byť náročnejšie, skúšate až doma – až doma otestujete strih a materiál. No nerozpakujte sa veci, čo vám nesedia vrátiť. Zásielkové obchody sú na to pripravené. Ak sa váš odskúšaný model základných kúskov do šatníka vyskytne v eshope za výhodnú cenu,  zásobte sa 🙂

Uložiť

Uložiť

Uložiť