Uverejnené

Leto 2017 v meste – biele capri nohavice pre moletky

Romantické letné oblečenie plus size - biele capri nohavice pre moletky

V šatníku každej ženy by mali byť takzvané basic – základné kúsky, ktoré sú neutrálne a preto veľmi dobre kombinovateľné pre rôzne príležitosti a pre rôzne typy žien.

Dnes som pripravila rôzne kombinácie bielych carpi nohavíc. Sú presne tým základným neutrálnym kúskom, ktoré každá moletka v lete veľmi ocení. Niečo nemusí byť podľa tvojho vkusu, niečo by si si možno neobliekla vôbec, a v niečom si sa práveže našla.

Ja by som prisahala na ležérnu módu, ale mám vo svojom najbližšom okolí rôzne ženy – dcérka miluje ligotavé oblečenie, svokra športové, sestra žiarivé farby, ako žltú, ružovú, tyrkysovú, elegantné zase uprednostňuje švagrinka.

Obliekaj sa podľa svojej nálady a svojho štýlu, tak aby si sa cítila aj v sparnom lete maximálne pohodlne. Nasledujúce obrázky sú klikateľné – ak ťa vecičky zaujali – šup do obchodu, overiť si, či majú tvoju veľkosť.

Letný svetrík s ažúrovým vzorom poteší elegantné dámy. Stačí  však vymeniť jemné „ďobkové“ náušničky za veľké, vo vetre klinkajúce etno náušnice, biele doplnky vymeniť za kožené a džínsové – z elegantnej dámy je zrazu energická mladá baba.

Chystáš sa na kupko? Mestský look verzus trendy ananásový? Tyrkysové tankiny využije nejedna moletka, obliecť si ich môžeš už doma, o starosť menej na kúpalisku.

Keď ťa chytí romantická nálada, pozvi svojho manžela na rande v meste. Na zmrzku, ako za mladi. Romantickým moletkám pristane vzdušná ružová blúzka s vyšívaným motívom a k nej pohodlné kvietkované sandálky. Hmmm, kvapôčka parfumu za uško a do lakťovej jamky. Naproti tomu ligotavý štýl pre ženu, ktorá milujú flitre, vybíjance, kovový efekt na oblečení.

Si puristicky jednoduchá – nemáš rada ani vzory ani farby ani trblietky ani výšivky… si sivá myška a tak sa cítiš najlepšie? Leto je jediné obdobie roka, keď sa podvolíš farbám a prírodné tóny doplníš aj pastelovými? Naj kamoška je pravý opak – extravagantné farby, vzory, topánky, doplnky, dokonca i vône. Nenadarmo sa protiklady priťahujú a jedna pre druhú ste v mnohom inšpirujúce, pre rôzny pohľad na svet.

Ak si žena chameleón, tak potrebuješ biele nohavice – všetky tie tričká a blúzky, čo už v skrini máš, s nimi ľahko skombinuješ. Každý deň v týždni môžeš byť iná!

Uložiť

Uložiť

Uložiť