Uverejnené

Čierne a čierno-biele formujúce plavky pre moletky, dámske plavky 2017

Čierno-biele formujúce plavky pre moletky 2017

Pri výbere plaviek nedáš dopustiť na čiernu klasiku? Tu sú moje úlovky –  čierne a čierno-biele plavky pre moletky. Páči sa mi ich mať takto pokope všetky – ľahšie sa vyberá.

Kliknutím na popisný text k jednotlivým kúskom sa dostaneš do eshopu, kde sú kompletné informácie o veľkostiach, materiálovom zložení, informácie, či je vystužená podrsenková časť, aj fotky plaviek na postave. Tak sa smelo dajte do vyberania!

Keď som zbadala tieto čierne tankiny so zlatými ľaliami, jednoducho ma očarili – flexibilné ramienka ti umožnia byť stále inou. Chceš sa opaľovať: ramienka šup dole! Chceš plávať, šup zapnúť ramienka, aby ti voda nesťahovala plavky!

Hľadáš plavky s prevahou čiernej farby? Alebo môžu mať aspoň trochu aplikáciu?

Úplne najčernejšie a najklasickejšie plavky som tiež našla:

Zhromaždila som všetky možné jednodielne plavky a tankiny v čiernej a čiernobielej kombinácii pre moletky, ktoré som v slovenských eshopoch našla a páčili sa mi. Ak si milovníčka farieb, určite si pozri aj farebné a vzorované plavky pre moletky v nasledujúcom článku. Neboj sa farieb, leto je obdobie, kedy sa farby majú nosiť najviac, rozžiaria, rozveselia, rozšantia!