Uverejnené

Farebné a vzorované plavky pre moletky – dámske plavky pre plnoštíhle 2017

Farebné plavky pre moletky alebo vzorované plavkové šaty pre moletky, plavky pre XXL plnoštíhle ženy

Miluješ leto, vypínaš každý rok na dva týždne pracovné motory – vaľkáš sa na dovolenke, pri jazere, pri mori. Chceš byť toto leto očarujúca a spokojná sama so sebou? Vsaď na farebné plavky. Svedčí ti viac modrá, tyrkysová, ružová alebo červená? A čo vzory – geometrické alebo kvietkované? Pozri si to najpestrejšie so slovenských eshopov…

U mňa sú top – tieto krásky s ornamentovým folkovým motívom – sú veľmi trendy:

Čierne plavky pre moletky s folkovým motívom
(Chceš viac info – smelo klikni na obrázok, dostaneš sa do eshopu)

 

Máš štíhly pás? Určite ti potom dobre sadnú sukničkové plavkové šaty – teplé aj studené tóny, zvieracie vzory, kvietky, palmy, púpavy – vyber si, čo ťa najviac láka!

To je dilema: Sukničkové plavkové šaty alebo klasický strih jednodielnych plaviek? Čierne pásy po bokoch sú zoštíhľujúce. Vyber si také plavky, v ktorých sa budeš cítiť pohodlne a spokojne. Geometrické vzory uprednostňujú športové a rýchlo rozhodné ženy. Romantické kvietky sú v súlade s romantickou povahou – na pláž nezabudni slamený klobúk 🙂

Pre pocit Brooke Shieldsovej vo filme Modrá lagúna voľ tyrkysové plavky. Alebo sa ideš šnorchlovať do Červeného mora? Uisťujem ťa, voda v ňom nie je červená! 🙂 Zato plavky s nádychom červenej z teba spravia sexi potápačku!

Ak si za eleganciu a miluješ dataily, ako stvorené pre teba budú plavky s asymetrickými ramienkami. Moje topky sú plavky s ružovým plameniakom a potom bodkované… plameniaky v rákosí v salinoch, nádržiach pre získavanie morskej soli. Vedeli ste, že oranžové perie plameniakov je oranžové vďaka ich potrave – krevetkám? Kto miluje morské plody, prihláste sa?

A na záver absolútne božské tankiny:

 

Farebná paleta ťa úplne zmohla? Oddýchni si pri výbere čierno-bielej klasiky! Prečítaj si môj článok o čiernych a čiernobielych plavkách pre moletky.

A ešte čosi: zatiaľ som sa nevenovala vôbec bikinám! Už chystám článok aj o dvojdielnych plavkách pre moletky.

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť