Uverejnené

Krátke etno šaty môžu byť aj tunikou

Etno šaty pre moletky - tunika pre moletky - biele carpi nohavice pe moletky

Niekedy stojíš nerozhodne pred skriňou: čo na seba. A  niekedy je to dokonca tak, že hľadíš nerozhodne na obrázok v eshope – tieto šaty sú krásne, ale:

  1. Myslíš si, že nemáš ukážkové nohy na také krátke šaty
  2. Máš širšie stehienka, spotené v letnom sparne sa pri chôdzi vyšúchavajú.

Šaty pre moletky - volánový rukáv, etno vzor, smaragdová zelená

Ak tvoje srdce zahorelo láskou ku vozru, strihu, farbám  – jednoducho miluješ etno štýl, trendy volániky a smaragdové odtiene zelenej, potom neváhaj, šaty môžeš nosiť spolu s capri nohavicami alebo legínami ako tuniku. Pohodlie nadovšetko!

Obleč sa do etno štýlu – pohodlné sandále na platforme, biele capri nohavice alebo legény, etno náušnice. Ak sa ti vecičky páčia – smelo klikni na obrázok, a over si, či majú tvoje veľkosti! Nie každá žena má rada pestré náušnice, nie každej pristanú, nenúť sa nasilu do štýlu, ktorý nie je blízky tvojej duši.

Skombinuj neutrálne biele capri a ľahkú letnú tuniku s elegantnými sandálkami a kabelkou a máš letný outfit do práce. Pôsobí chladnejšie, sviežejšie, farebne sa mi tam hodil náramok so strapčekami, ale kľudne by som zvolila aj masívnejší strieborný alebo zlatý doplnok.

Ak preferuješ športový, ležérny štýl –  čo povieš na kombináciu naše smaragdové krásky a k nim espadrilky a bledé capri džínsy, k tomu plážová taška – na kávu s kamoškou na pieskovej plážičke pri Dunaji ako stvorené, čo povieš?

Čo si o tom myslíš, vybrala by si si, alebo je to prekombinované? Čo by si vymenila? Potešia ma všetky komentáre na faceboku!

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť