Uverejnené

Dvojdielne plavky pre moletky – bikiny s vyššími bokmi pre moletky

Sexi palmové sukničkové bikiny pre moletky, vysoko vykrojené bikiny pre moletky

V predošlých článkoch som sa zamerala na čierne jednodielne plavky  pre moletky alebo pestrofarebné celé plavky pre moletky.  Prišiel na rad článok o dvojdielnych plavkách, bikinách.

Milujem dámy, ktoré milujú svoje telo! Pretože, či máš oblečené jednodielne plavky alebo bikiny, tak tvoje telo je stále rovnaké.  Za všetky dámy, ktoré sa neboja bikín – milovaná Hilda:

Bacuľka Hilda - plavky pre plnoštíhle ženy

Miluješ leto, slnenie, opálenenú pokožku? Vyber si z ponuky slovenských eshopov dvojdielne plavky. Kliknutím na obrázky alebo linky v popise sa dostanete do eshopu, kde konkrétne plavky majú – overte si, či majú aj vašu veľkosť.

Milujem vzory a farby, možno preto sa mi veľmi páčia tieto pestrofarebné, ktoré majú v bikinovej aj tankinovej verzii:

Farebné vzorované bikiny pre moletky - dvojdielne plavky pre plnoštíhle

 

Ak máš rada jednoduchšie vzory a nerada kričíš farbami, tak odporúčam tieto tmavomodré dvojdielne plavky, ktoré majú plavkové nohavičky s vyššími bokmi.  Vľavo so zvorom paisley a bandážovým viazaním, vpravo námornícky pásikavé, ktorých podprsenka je podšitá a ramienko odnímateľné.  V eshope majú ku každým plavkovým nohavičkám oba  typy plavkových podprseniek. Nakukni a rozmysli si, ktorý typ podprsenky ti viac vyhovuje. Alebo na striedačku oba?

Modré dvojdielne plavky pre moletky - pásikavé bikyny pre plnoštíhle, paisley bikiny pre plnoštíhle

Pre romantické žienky,  ale aj žienky, čo sa neboja pin-up štýlu by som vybrala dvoje ružové krásky:

Dvojdielne plavky pre moletky s hačkovaným vzorom - hačkované bikiny pre plnoštíhle

V úplnom kontraste sú rovnaké plavky s hačkovaným detailom v kaki farbe. Hodia sa pre športové typy, rovnako ako maskáčové dvojdielne plavky, tiež  dostupné aj vo veľkostiach pre moletky. Ja si myslím, že sexi rybárke žiadne mužské oko neodolá, čo povieš?

Pokračujem v striedaní štýlov – tento rok sú veľmi trendy vzory ananásu, melónu, paliem. Objavujú sa na tričkách, košeliach, sukniach, nohaviciach, šiltovkách a samozrejme aj plavkách. Na ktoré máš odvahu? Plavky s vykrojenými bikinami alebo sexi sukničkové plavkové nohavičky?

Sexi palmové sukničkové bikiny pre moletky, vysoko vykrojené bikiny pre moletky

V modro-zeleno-tyrkysových odtieňoch plaviek to opálenému telu pri mori veľmi svedčí.

V kontraste k uzučkým bikinkám a zdanlivo malým trojuholníkom podprseniek sú fatkiny. Počula si už výraz fatkiny? Neznie to práve lichotivo, lebo fat je tuk, fat je tučný. Názov má však vyjadrovať výšku plavkových nohavičiek na bokoch. Nie sú to len tenučké šnúrky, ani dvojcentimetrový švík, čo sa tiež vryje do sadielka na bokoch, teda strihy, kvôli ktorým mnohé  bacuľky na dvojdielne plavky ani nepomyslia. Práve naopak boky fatkinových plavkových nohavičiek sú vysoké, no nie sú to šortky ani suknička. Pomôžu skyť bruško, alebo strie na bokoch.

Fatkiny, sexi moletka

Hľadala som v slovenských eshopoch aj tento typ plaviek, ale nie je ich v ponuke veľa. Keď som konečne našla jedny prekrásne vzorované plavkové nohavičky s vysokými bokmi, zase k nim nemajú vršok… hm, možno jednofarebná bledomodrá podprsenka? V popise plaviek je uvedené, že sú svetlomodré, ja som podozrievavec  – biele a veľmi svetlé plavky vedia byť po namočení do vody dosť priesvitné, čo si myslíš ty? Šla by si aj do takýchto fatkín? Slniť sa, alebo aj kúpať? Na opálenom tele musia nádherne kontrastovať.

Fatkiny, plavkové nohavičky s vysokými bokmi pre moletky - dvojdielne plavky-spodny diel

Posledné dvojdielne plavky pre moletky z plejády eshopov, ktoré som okukovala a ktoré ma zaujali sú pre žienky s postavou typu krv a mlieko, alebo ak chcete súmerné ako presýpacie hodinky – jednoducho žienky, čo mužské oko náramne potešia, lebo majú „aj rici aj cici“ 🙂

Obchod, z ktorého sú tieto posledné plavky mal v ponuke najväčšiu škálu dvojdielnych plaviek pre moletky, ako aj najväčie zastúpenie rôznych veľkosti košíčkov pre jeden typ plaviek. Majú veľmi dobré filtrovanie produktov práve podľa veľkosti košíčkov – oplatí sa nakuknúť. Strih plaviek je zväčša podobný, ale majú v ponuke veľa farebných kombinácií – buď jednofarebné alebo jednofarebné kombinované podobne ako vybrané obrázky s kvietkovou alebo geometrickou potlačou.

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť