Uverejnené

Nedeľná prechádzka

V nedeľu si najradšej dáma? Šaty pre moletky, outfity pre moletky

Si pripravená privítať leto? Si akčná mestská bacuľka alebo najradšej tráviš nedele doma vo svojej záhrade?

Pripravila som trojicu outfitov pre moletky na letné nedeľné prechádzky – na zmrzku, do parku ku fontáne, máte v okolí ihrisko na petanque?

V nedeľu chceš byť za dámu? Maxišaty, slamený klobúk, listová kabelka… kde majú pekné letné slamené klobúky? Obrázok nižšie je klikateľný, klikni a dozvieš sa. Maxišaty a maxisukne sa hodia vysokým postavám, nižšej plnoštíhlej postave až tak nelichotia. Ak ste nižšej postavy a predsa túžite po dlhých šatách, voľte dĺžku šiat alebo sukní do pol lýtok.

Ani úplne elegantne ani úplne športovo – na výlet do ZOO s deťmi a v botanickej ruže už sú obsypané púčikmi… Ktorá kabelka sa ti pozdáva? Klikni a dozvieš sa kde vecičky ponúkajú. Všimnite si, ako farba kabely môže zmeniť celý dojem. 3portová, romantická, elegantná… len si vybrať 🙂

Si športový typ, nazuť tenisky a rýchlou chôdzou sa presunúť na stretko s kamoškami – hľadaj rifľové šaty, klikni na obrázok, dovedie ťa do obchodíka. Nie, nie sú prikrátke tie šatočky. Leto ťa volá a mesto miluje kratšie sukne, ukázané nôžky. Si aká si, neskrývaj sa, predaj každý gram svojho šarmu!