Dlhé voálové šaty s potlačou – dlhé šaty pre moletky

Hľadáš šatočky sviatočky? Alebo vzdušné letné šaty? Dlhé voálové šaty s potlačou lichotia ženskej siluete vďaka širokému žabkovanému pásu a výstrihu do „V“. Dlhé šaty s podšívkou. Výstrih do „V“. Krátke široké transparentné rukávy, voľné ramená. Vpredu plochý pás s prešitými skladmi s priliehavým efektom. Vzadu žabkovaný pás pre maximálne pohodlie. Na spodnom leme široký volán. Možno prať v práčke.

Popis

Páčia sa ti tieto maxišaty pre moletky?

Dlhé voálové šaty s potlačou lichotia ženskej siluete vďaka širokému žabkovanému pásu a výstrihu do „V“. Dlhé šaty s podšívkou. Výstrih do „V“. Krátke široké transparentné rukávy, voľné ramená. Vpredu plochý pás s prešitými skladmi s priliehavým efektom. Vzadu žabkovaný pás pre maximálne pohodlie. Na spodnom leme široký volán. Možno prať v práčke.

Hľadáš večerné šaty pre moletky? Musia byť dlhokánske, alebo aj v inej dĺžke?

Niekedy spoločenský bontón vyžaduje, aby spoločenské šaty svojou dlhokánskou sukňou zakrývali aj topánky – určite si spomenieš na výstražné titulky z novín, keď sa  niektorá dáma dopustila faux pas a šla na ples v kratších šatách.

Predstavuješ si padavý materiál, flitre, čipky, riasenie? V samostatnej kategórii sme oddelili Čipkované šaty pre moletky a všetky formálne šaty sú v kategórii Spoločenské šaty pre moletky. Neváhaj a nakukni!

Ďalšie informácie

farba