Uverejnené

Predĺžený víkend… ako sa môžeš rozmaznať?

Predĺžený víkend - napady pre moletku - oblečenie pre moletku

Pred nami predĺžený víkend…., čo som pre teba vybrala:

Nariaď si na vešer napenený kúpeľ! Kde majú takéto chutnučké šumivky do vane? Klikni na obrázky, zisti kde vecičky majú a sprav si radosť!

Rodinka na pikniku. Ak prší, konajú sa palacinkové hody doma! Máš v špajzke kopec vlastných lekvárov a džemov? O to lepšie! A ak náhodou nie, tak Bonnam Maman ponúka najrôznejšie exotické príchute – figový, pomarančový, mandarínkový – klikni na obrázky a zisti ceny, možno tvojim maškrtníkom zachutia. Čo vravíš na piknikové koše – prútená klasika alebo modernejší látkový?

Mysli chvíľu len a len na seba! Hm, ak náhodou prší a deti uviazli pri rozprávkach, stáva sa ti, že brúzdaš po nete a hľadáš pekné vecičky a kombinuješ? Alebo radšej siahaš po knižke. Alebo pečieš koláč, lebo pečenie je tvoj koníček a hladošov, maškrtníkov kol teba veľa?

Dobi svoje baterky na výlete, kopa žehlenia počká… tipy na výlet s deťmi v Bratislave:

  • Botanická záhrada – hlavne teraz, keď všetko kvitne (a nemáte alergie) je to zážitok
  • ZOO
  • Aurélium – centrum vedy, kde si deti môžu interaktívne vyskúšať mnoho experimentov
  • Devín  – hrad + prechádzka okolo Dunaja, Moravy, každú sobotu a nedeľu tu bývajú poníky + je tu minizoo – sokoliari, lama, kozy, pštros, prepeličky

Zaujali ťa vecičky vo farbe plameniakov, máš rada lososovú ružovú? Túto sezónu dosť veľa obchodov ponúka „nášivkové“ tričká, rifle, bundy, ba dokonca i topánky. Potrhané nášivkové rifle – ak ste pametníci, hovorí vám niečo skupina Bros? Broskyne – fanúšičky Brosu chodili v takýchto rifliach. Dnes sú ale nášivky alebo nažehľovačky streštenejšie – letia pery, božteky, srdiečka, plameniaky, hranolky, nápoje v plastových pohároch, nanuky ale aj nášivky tigre, Mickey Mouseovia, jednorožci … ako ligotavá pocta konzumu? 🙂 A možno práve kvoli tým plameniakom vznikla i kolekcia vecičiek vyššie. Vzor plameniakov je moderný aj na tapetách a obliečkach do dievčenských izbičiek, čo tak pozorujem medzi maminami.

Keďže mám doma malú frndolínku, ktorá už nášivkový trend vypozorovala na oblečení spolužiačok, tak som hľadala, či sú niekde nášivky či nažehľovačky k dostaniu a našla som nejaké na sashe. Keď prídu, pridám reportáž o nažehľovaní!

Ak by si sa chcela aj ty pustiť vo voľných chvíľach do vytunovania bundičiek, tak nažehľovačky a nášivky som našla aj vo viacero obchodoch:

Answear – klikni na obrázok a zistite, či sa vám sady hodia.

H&M – v eshope nájdete:

Sashe – takéto trendové vzory som našla u predajcu Diamond galantery:

Bubulákovo – eshop s predajom metráže – tu som našla najširšiu ponuku:

 

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť