Uverejnené

Šikovné sáčko – za outfit pre moletku Áčko!

Oblečenie pre moletky - outfit pre moletky - pásikavé sako, žlté tričko, ačková sukňa

Dnes sa zameriame na malé saká a bluzóny – takéto saká svedčia jablku i hruške, ak majú ten správny strih a dobre sedia na postave. Pekne vyniknú aj rozopnuté, ak nie je veľmi chladný deň, rozčleníš nimi postavu na menšie farebné a vzorované plochy. Škoda, že bluzóny z obrázkov nižšie sú v eshope dostupné len do veľkosti 46, ak sa však dobre hľadá, dajú sa nájsť aj väčšie veľkosti, aj keď iné vzory. Inšpiruj sa kombináciami farieb a vzorov, neboj as biť žiarivo veselá a vyniknúť v dave. Tvoje telo sa akýmikoľvek šatami neznenší, tak ho „predaj“ práve také, aké je 🙂

Toto pásikavé sačko má krásnu kombináciu farieb – bledomodrá, tmavomodrá, žltá, oranžová, ružová, červená. Je ako dúha. Možno by sa hodilo do neho i tričko s jednorožcom 🙂 Zvolila som viac menej klasiku – i za menej peniažkov vie byť pekná farebná muzika! Klikni na obrázok – ak chceš vedieť materiálové zloženie a dostupnosť.  Ak sa obrázky v kolekcii líšia oproti menším obrázkom vyššie, znamená, že vecička už nie je v ponuke obchodu.

Áno, chcela by som aj ako moletka nájsť v obchodoch vzorkované nohavice pre seba. Ak sú v móde, naozaj je nás tak málo odvážnych moletiek, aby sme si ich aj obliekli? Výrobcovia drahí, aj moletky sa chcú moderne a trendovo obliekať. A nechceme si kupovať maskáče v rybárskom obchode! 🙂 Klikni na obrázok – ak chceš vedieť materiálové zloženie a dostupnosť. Ak sa obrázky v kolekcii líšia oproti menším obrázkom vyššie, znamená, že vecička už nie je v ponuke obchodu.

Ďalšia ukážka trendových vzorkovaných nohavíc v elegantnom štýle, v eshope ich majú do veľkosti 46. Že by si ich žiadna moletka vo väčšej veľkosti nedala? A už vôbec nie s pásikavým tričkom dohromady? „Hell yeah“, že dala! Klikni na obrázok – ak chceš vedieť materiálové zloženie a dostupnosť.  Ak sa obrázky v kolekcii líšia oproti menším obrázkom vyššie, znamená, že vecička už nie je v ponuke obchodu.

 

Uložiť