Uverejnené

Oblečenie pre odvážnu moletku

Oblečenie pre moletky - rožiar kolegami ofrfľaný deň - kombinácie farieb a vzorov - outfit pre moletky

Keď sa trochu ochladí, mraky sa zbehnú na nebo, prichádza parádna príležitosť pre teba – rozžiariť tváre nadudraných kolegov.

  1. Upeč koláčik, vezmi ho do práce – zbožňujú tvoje koláče!
  2. Usmievaj sa – zbožňujú tvoju večne dobrú náladu!
  3. Obleč sa žiarivo, zvýrazni svoje krivky – nech odo dnes zbožňujú aj tvoje krivky!

Pripravila som pre teba pár veselých farebných outfitov s hravými detailami – pre upršané a kolegami ofrfľané dni:

Prvý outfit so sakom pre moletky som nazvala slniečkový – hoci mohol by byť aj hviezdičkový. Je ležérny, takže ti bude pohodlne, je vhodný na cestu autom, MHDčkou, do kancelárie aj za informačný/recepčný pultík. Do tašky koňakovej farby sa zmestí kozmetická taštička, notebook aj nejaké tie pracovné lajstrá.  Všimni si safari kefku a zrkadielko – podľa mňa ti každá kolegyňa bude závidieť! Môžeš kolegov rozveseliť malým česacím divadielkom – nezabudni na vzdušné bozky. Obrázok nižšie je klikateľný – ak vecičky ešte sú v ponuke obchodu, tak môžeš skontrolovať, či je dostupná aj tvoja veľkosť.

Toto výrazné sako je pôvodne sako ku kroju. Ber ho! Naruš farebný prvoplán červená-biela-čierna tmavomodrým motýlikom a hodinkami, nehoj sa kombinovať vzory, teraz to letí – existuje jediné pravidlo: Neexistuje pravidlo pre kombinovanie vzorov. Obrázok nižšie je klikateľný – ak vecičky ešte sú v ponuke obchodu, tak môžeš skontrolovať, či je dostupná aj tvoja veľkosť.

Ak musíš do bankového kancľa kvôli dress kódu vynechať výrazné farby ako sú červená a žltá, skús to aspoň so vzormi. Neboj sa ich skombinovať – cikcak (chevron), bodky, pásiky… čo na to povieš? Obrázok nižšie je klikateľný – je dostupná aj tvoja veľkosť?

Uložiť

Uložiť

Uložiť