Uverejnené

Spoločenské šaty pre moletky – krstiny

Spoločenské šaty pre moletky, oblečenie pre moletky - šaty na krstiny pre moletky

Čo si obliecť na malé spoločenské príležitosti? Napríklad krstiny – maminka je krátko po pôrode, kilá sa jej zatiaľ nepodarilo zhodiť, najdôležitejšia je spokojnosť malého drobčeka… Alebo sa chystáš na krst priateľovej knihy? Tam kľudne môžeš byť za vampa s červeným rúžom.  Najdôležitejšie je tvoje pohodlie – trúfaš si na lodičky? Ak áno – v outfite môžu hrať prím a pritiahnuť oči zvedavcov.

K bodkovaným hnedým šatám – volila by si staroružové topánky s viazaním alebo klasické béžové lodičky? Ružové majú zaujímavý tvar, možno by sa dala viazačka zameniť za saténovú mašľu, čo by im dodalo ešte romatickejší ráz. Obe farby lodičiek sú neutrálne, jemné, pekne by dopĺňali šaty a la pretty woman Julia Roberts na zápase póla.

K sivým šatám sivé, čierne, červené? Strih šiat je jednoduchý, znesie aj roztopašnú mašličku na červených lodičkách. Záleží na príležitosti, do kostola sa asi moc nehodia, ale na krst knihy, či firemný brunch je to dobrá voľba. Nezabudni červený rúž na pery. Kabelku by som volila listovú striebornú – namiesto šperku.

K tmavým bodkovaným šatám volila by som čierne lodičky s hnedým opätkom – jeho farba korešponduje s bodkami. Zvolila by som béžovú alebo zlatú kabelku, a možno by som na zvolila tiež čiernu kabelku a uviazala na ňu šatku, v žlto-čierno-hnedej kombinácii.

Ak klikneš na vecičky, dozvieš sa, kde ich predávajú a či majú tvoje číslo. Šaty mali pri naskladnení do veľkosti 46. Ak obrázok chýba, vecička už zmizla z ponuky obchodíka.

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť