Uverejnené

Spoločenské šaty pre moletky – priesvitné a padavé materiály

Spoločenksé šaty pre moletky , oblečenie pre moletky- priesvitné a padavé materiály - čo sa hodí moletke na spoločenské príležitosti?

Ženy moletky často nevedia, kam zablúdiť, keď hľadajú šaty na spoločenské príležitosti. Čierne, čipkové – to je tak všetko, čo si v mysli dovolia. Hm… ja si myslím, že čierna nepomôže zoštíhliť, a že by sme nemali vyhýbať sa farbám. Obliekajme sa ako všetky ostatné dámy – pokiaľ nám je vec pohodlná, je z príjemného materiálu a má pasujúci strih.

Napríklad padavá šifónová sukňa, k nej top bez rukávov a hladká saténová bundička. Pre šelmovité ženy kľudne ten top môže byť so zvieracím vzorom. Alebo biela blúzka a čierna padavá sukňa – totálna klasika?

Nebojte sa nosiť topy bez rukávov – ak chcete odpútať pozornosť od ramien – stačí ak si dáte pútavý náramok alebo prsteň – potom zrak zvedavca padne na vaše zápästia, ruky a nie na ramená.

Ak chcete vedieť, či majú vašu veľkosť, tak kliknite na vecičku. Ak sa nezobrazuje – už nie je v ponuke obchodíka. Možno tam však nájdete čosi podobne jednoduché.

Uložiť

Uložiť

Uložiť