Uverejnené

Čo prezradí oblečenie pani učiteľky: Energická jazykárka

Energická žena - žlté oblečenie pre moletky -jeseň 2017 - outfity pre moletky

Včera sme inšpiráciu na jesenné oblečenie hľadali u nežných pani učiteliek, niekedy však treba do triedy vniesť energiu a dynamiku. Myslíte že pestré oblečenie pani učiteľky vyvolá v žiakoch oživenie, dodá vyučovacej hodine potrebné tempo, zrýchli učenie?

Energická jazykárka

Divoká kombinácia, poviete si: Pandičková košeľa a žltá minisukňa z koženky, ružové cyklámenové pančuchy a modrá taška s hviezdou. Mix štýlov, mix precestovaných miest, mix zážitkov.

Energická žena - žlté oblečenie pre moletky -jeseň 2017 - outfity pre moletky

Dnes majú školy často problém, že na miestach učiteliek jazykov je veľká fluktuácia – možno i vy máte podobnú skúsenosť s vašimi deťmi. Každý rok sa im vystriedajú aj dve učiteľky a deti sa stále učia to isté dookola – počítať, farby, oblečenie, ovocia a zeleniny, zvieratká. Predstavme si ideálny svet, kde mladé dynamické žieňa, jazykovo zdatné, so skúsenosťami z pobytov zo zahraničia, vydrží učiť v škole x rokov.  Neutečie využiť jazyky do iného zamestnania… Utópia, či sen o súkromnej jazykovej škole, jazykovom kurze?

Čiernobiela rozšantená kombinácia

Čiernobiela kombinácia navodzuje vážnosť. Pandičky – srandičky. Ružové doplnky zmäkčia a rozšantia prísny vzhľad, vzbudia záujem. Úcta a autorita sa samozrejme nedá vybudovať iba oblečením, no oblečenie by malo odzrkadľovať príležitosť, na akú si ho obliekame. Pani učiteľke v ružových pančuchách by som uverila všetko 🙂

Energická žena - ružové pančuchy a oblečenie pre moletky -jeseň 2017 - outfity pre moletky

Napadlo ma – zakasali by ste blúzku, alebo ju nechali voľne nad sukňou? Riaďte sa dĺžkou drieku – ak máte príliš dlhý driek, zakasanie vám ho pomôže skrátiť. Ak máte príliš krátky driek a dlhé nohy, rovnovážnejšie bude postava vyzerať s voľne spustenou košeľou. Prípadne môžete vrstviť a pod košeľu obliecť tričko a rozdeliť tak vaše telo na menšie plôšky.

Celkom celé žlté slnko vošlo do triedy?

Žltá farba je farbou slnka, svetla a optimizmu. Oživuje, aktivizuje a oslobodzuje pred strachom 🙂

„Dnes je písomka deti.“

„Hurá!“

Energická žena - žlté oblečenie pre moletky -jeseň 2017 - outfity pre moletky

Žlté slnko sedí za katedrou a čosi rozpráva – žltá farba zvyšuje sústredenosť a komunikatívnosť – nie je to tá pravá farba pre jazykárku? Živý a zvedavý prúd diskusie. Ako to dnes vyzerá v našich školách ? Ešte stále sa lpie na memorovaní faktov, čo po písomke možno razom zabudnúť? Alebo sa učia deti praktické a užitočné veci?

Potrebujete energetický vietor do vášho šatníka?  Linky pod obrázkami vás navedú, kde majú farebné vecičky z tohoto článku. Vyberám veľkosti 44,46 a väčšie. V čase písania článku sú dostupné v eshopoch. Ak sa vecičky vypredali – hľadajte podobné dynamiku prinášajúce oblečenie. Vsaďte na žltú, cyklámenovú, alebo iné ostré a sýte farby, blízke vášmu farebnému typu!

Farebné pančušky pre vysoké ženy, veľkosti aj pre moletky

Aj vy chcete farebné veselé nôžky? Najviac farebných pančušiek vo veľkosti pre moletky alebo aj pre vysoké moletky som našla v tomto obchodíku s módou. Kliknite na linku, ak zháňate pančušky 🙂

Ďalšie outfity pre panie učiteľky?

Chcela som v článku zahrnúť aj ďalšie outfity, ale je tu už toľko informácií, že by to bolo ako jedna veľká farebná čmáranica, a tak na ďalšie „panie učiteľky“ sa treba pozrieť do ďalšieho článku 🙂 Kliknite si na linku a možno si dopredu skúste tipnúť, čo som vymyslela, budem rada ak mi dáte vedieť, či som sa trafila do vašich predstáv 🙂

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť